You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

18-20 листопада 2020 року шестеро українських експортерів ягід взяли участь у відомій міжнародній виставці Asia Fruit Logistica ON за підтримки Проєкту ITC «Готовність до Торгівлі» та асоціації «Ягідництво України». Цифровий формат поєднав тисячі експонентів свіжої продукції з покупцями й продавцями з усього світу.

Проєкт ЄС організував колективний стенд для ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry), ТОВ «Сади Дніпра», ТОВ «Артель №1» (ТМ Artberry), ТОВ «Family Garden»,ТОВ «HIGHBERRY», СВК «Ягідки» (TM BigBlue). За 3 дні українські учасники провели 30 В2В зустрічей з імпортерами 12 країн світу: Китаю, Індії, Єгипту, Нідерландів, Угорщини, Італії, США, Канади, Австралії, ОАЄ, Катару, Ірану. Українські експортери презентували потенційним клієнтам свою продукцію, узгодили специфікації та спланували майбутній сезон.

«На підготовчих вебінарах ми з учасниками розібрали онлайн-інструменти та специфіку віртуальних комунікацій, щоб отримати від участі максимум користі», — розповідає про підготовчий процес виконавчий директор асоціації «Ягідництво України» Олена Каіжен. — Ми обмінялися контактами з чотирма десятками компаній та побачили, наскільки цікава європейському й азіатському ринкам українська ягода».

Проєкт International Trade Centre «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» впроваджується в Україні за підтримки ЄС в межах ініціативи EU4Business. Мета проєкту – допомогти малим і середнім виробникам та переробникам ягідної продукції підвищити свою конкурентоспроможність, інтегрувати їх у глобальні виробничі ланцюги, відкрити доступ до нових ринків, зокрема країн ЄС.

Останні новини
27.04.2021
Законодавчі акти та діджитал-інструменти, розроблені за участі експертів Офісу ефективного регулювання BRDO 2015-2020 років, заощадили 25 мільярдів грн для українського малого й середнього бізнесу, а також 5,5 млрд грн витрат державного апарату. 
07.04.2021
EU4Business відкрив мережу COVID-19 Бізнес-клінік, щоб допомогти українським малим та середнім підприємствам (МСП) відреагувати на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії COVID-19.
25.03.2021
ЄІБ та ПРАВЕКС БАНК підписали кредитну угоду на суму 30 млн євро з метою розширити доступ до фінансування для малих та середніх підприємств (МСП) та компаній із середнім рівнем капіталізації в Україні.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся