You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Програма розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу представила п’ять онлайн-курсів для представників мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), які змушені були переміститися внаслідок війни.

Навчання буде доступним на онлайн-платформі «Почати.Бізнес». Завдяки ресурсу підприємці дізнаються, що необхідно для створення й розширення власної справи, як мінімізувати можливі ризики, розвинути електронну комерцію, а також відкриють для себе багато практичних аспектів.

Платформа пропонує навчання за такими темами:

  • бізнес у сфері архітектури;
  • бізнес у сфері будівництва; 
  • бізнес у сфері електронної комерції;
  • бізнес в індустрії моди;
  • співпраця ММСП із Торгово-промисловими палатами.

Платформа орієнтована як на початківців, що цікавляться підприємницькою діяльністю, але не знають, із чого почати, так і на власників бізнесу, які шукають практичних порад стосовно його розвитку. 

Згідно з даними ПРООН, більш ніж третина підприємств України призупинили свою діяльність через повномасштабне вторгнення Росії.

Останні новини
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!
ua
17.08.2022
ЄБРР підтримує український Банк Львів кредитом типу A/B на суму до €10 млн для подальшого кредитування МСП. Частка ЄБРР у кредиті - €4,25 млн; ще до €5,75 млн буде мобілізовано від B-кредиторів. Фінансування надається у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів для існування ЄБРР.
ua
15.07.2022
Експерти програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку реалізує GIZ, розробили покроковий план дій для українських виробників, орієнтованих на експорт.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся