You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Європейська комісія запустила новий сайт EU4Business з детальною інформацією про підтримку ЄС малим і середнім підприємствам у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Основний сайт працює як «єдине вікно» для всіх партнерів і учасників ініціативи. Тут представлені результати підтримки МСБ у кожній країні, детальна статистика з поділом на напрямки та інструменти, портфоліо проєктів, історії успіху, структуровані за країною і типом допомоги. На загальному сайті можна побачити, які інструменти діють у кожній країні, та порівняти результати.

У EU4Business також презентували сайти для кожної країни, орієнтовані на підприємців (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна). Як отримати кредит або грант на розвиток бізнесу, і в якому з банків це простіше зробити? Куди звернутися за консультацією, щоб почати експортувати? Як взяти участь в міжнародній виставці або освітньому семінарі, щоб отримати нових клієнтів і партнерів? На кожному з локальних сайтів підприємці за кілька хвилин можуть зрозуміти, як ЄС допоможе їхньому бізнесу – замість того, щоб по крихтах збирати цю інформацію з різних ресурсів. Тут також можна надихнутися позитивним досвідом підприємців, які вже співпрацюють з ЄС, відстежити анонси важливих подій, і побачити, що наразі роблять для бізнес-клімату в країні.

«Ми підтримуємо інформаційно різні аудиторії – підприємців, донорів, організації розвитку бізнесу. Всім їм цікава різна інформація: підприємцю набагато важливіше знати, куди звернутися по кредит, ніж співвідношення між виданими позиками і зростанням робочих місць в усьому регіоні. Але такі цифри важливі, наприклад, для партнерів в ЄС і фінансових організацій», – пояснює Марк Хелльер, керівник проєкту EU4Business. За його словами, сайти розділили, щоб бути максимально корисними для кожної з груп стейкхолдерів. Тепер вони чіткіше відображають потенціал підтримки ЄС, а підприємці можуть скористатися нею в повному обсязі.

Згідно з останнім річним звітом EU4Business, в 2019 році завдяки програмі допомогу отримали понад 78 000 компаній у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Останні новини
07.04.2021
EU4Business відкрив мережу COVID-19 Бізнес-клінік, щоб допомогти українським малим та середнім підприємствам (МСП) відреагувати на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії COVID-19.
25.03.2021
ЄІБ та ПРАВЕКС БАНК підписали кредитну угоду на суму 30 млн євро з метою розширити доступ до фінансування для малих та середніх підприємств (МСП) та компаній із середнім рівнем капіталізації в Україні.
19.03.2021
Детальна інформація для організацій підтримки бізнесу доступна англійською мовою за посиланням.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся