You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Центр розвитку інновацій, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з Advanter Group у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад та територій, за участі Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України та за підтримки Європейського Союзу у межах Ініціативи для відновлення економіки, розвитку підприємництва та експорту України проводять дослідження стану та потреб українського бізнесу.

Першим етапом роботи над дослідженням є проведення опитування серед представників бізнесу, територіальних громад та обласних державних/військових адміністрацій (ОДА/ОВА) щодо стану та потреб українського бізнесу.

Як взяти участь в опитуванні?

  1. Якщо ви власник, чи топ-менеджер бізнесу, візьміть участь у дослідженні стану та потреб за посиланням: https://forms.gle/GTYb65zpMcMumH6o7 (до 04.06.2022 р. включно). Ваші відповіді вплинуть на дії органів влади всіх рівнів, донорів щодо відновлення економіки, розвитку бізнесу, експорту. Скористайтесь перевагами співпраці з Ініціативою (див.далі). 
  2. Для керівників громад та ОВА/ОДА на е-скриньки надійшли окремі офіційні запрошення щодо участі в дослідженні.

Примітка: Запрошуємо поширювати опитувальник серед представників бізнесу та бізнес-спільнот.

Як приєднатися до дослідження та інших проектів Ініціативи?

Ініціатива проводить дослідження спільно з Advanter Group, яка здійснить  обробку зібраних даних та врахує досвід 1-5 хвиль досліджень бізнесу. Далі буде спільно всіма партнерами Ініціативи підготовлено дослідження стану та потреб українського бізнесу. Приєднатися до розробки цього та наступних досліджень у межах Ініціативи можуть усі зацікавлені сторони: представники ЦОВВ, місцеві органи влади (військові адміністрації на період воєнного стану), ОМС (зокрема територіальні громади), бізнес- і професійні асоціації, неурядові організації, університети, міжнародні партнери, медіа, бізнес-кластери та інші експерти.

Переваги співпраці в межах Ініціативи:

  • можливість першими отримувати презентації опрацьованих результатів опитувань та досліджень на основі доступних для учасників Ініціативи джерел даних;
  • залученість до опрацювання аналітики, інструментів для відновлення економіки, необхідних рішень для місцевих громад/регіонів, фінансово-кредитного сектору, донорів, відповідних національних органів влади, робочих груп;
  • отримання консультаційної підтримки від організаторів Ініціативи щодо використання великих даних Економічного профайлу (громад/регіонів/бізнес-кластерів), який розвиває Центр розвитку інновацій, для:
    • формування баз потенційних партнерів, клієнтів громади у сфері вашої діяльності та цікавих вам секторів/кластерів економіки (за КВЕД);
    • адаптації програм підтримки бізнесу, економічного розвитку в громаді/регіоні вашої присутності;
  • отримання покрокової інструкції щодо розвитку експортної діяльності від Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проекту Дія.Бізнес.

У разі виникнення додаткових питань чи пропозицій звертайтеся за електронною адресою info@cid.center

Дізнавайтесь більше про напрацювання Ініціативи за посиланням: https://business.diia.gov.ua/economic-recovery

Останні новини
ua
21.06.2022
Європейська інноваційна рада (EIР) – флагманська інноваційна програма ЄС, яка прагне визначати, розвивати і поширювати передові технології, а також впроваджувати інновації.
ua
03.06.2022
Фінансована ЄС “Програма грантів швидкого реагування для соціальних підприємств” відібрала 13 українських компаній. На програму, яку впроваджує проект “Collaborate for Impact”, надійшло понад 150 заявок.
ua
26.05.2022
26 травня в Івано-Франківську презентували масштабний трирічний проєкт “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF), який фінансуватиметься Європейським Союзом і триватиме до березня 2025 року.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся