You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Проект FORBIZ зосереджений на вдосконаленні нормативно-правової бази для МСП в Україні та зміцненні діалогу між державним та приватним секторами

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Представництво ЕС в Україні започаткували FORBIZ - провідний проект підтримки підприємництва в рамках ініціативи "EU4Business" за фінансування ЄС.

Проект FORBIZ зосереджений на трьох сферах: поліпшення регуляторної політики, посилення спроможності українського уряду запроваджувати ефективну політику економічного розвитку з акцентом на малих і середніх підприємствах, а також створення діалогу між МСП та урядом.

Серед очікуваних результатів діяльності проекту є зниження адміністративного тиску на МСП і створення єдиного інформаційного веб-порталу щодо нормативно-правової бази для МСП. В рамках FORBIZ також заплановано заходи щодо посилення конкурентоспроможності українських підприємств.

Проект також має на меті вивчення питання про створення спеціалізованого агентства для розвитку МСП в Україні та впровадження передових практик в сфері МСП у місцевих органах влади.

Офіс ефективного регулювання (BRDO), що є незалежною неурядовою організацією, бере участь у проекті FORBIZ шляхом залучення команди юридичних експертів та аналітиків для створення найкращої нормативно-правової бази у пріоритетних галузях: сільському господарстві, будівництві, енергетиці, транспорті, інфраструктурі, контролі та нагляді, міжнародній торгівлі та інформаційних технологіях. Офіс ефективного регулювання фінансується Європейським Союзом в рамках даного проекту.

Останні новини
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!
ua
29.08.2022
Програма розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу представила п’ять онлайн-курсів для представників мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), які змушені були переміститися внаслідок війни.
ua
17.08.2022
ЄБРР підтримує український Банк Львів кредитом типу A/B на суму до €10 млн для подальшого кредитування МСП. Частка ЄБРР у кредиті - €4,25 млн; ще до €5,75 млн буде мобілізовано від B-кредиторів. Фінансування надається у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів для існування ЄБРР.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся