You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» надасть 800 консультацій малому і середньому бізнесу в рамках ініціативи Stand for Ukrainian Business. Ініціатива сприятиме підприємцям у доступі до інформації та програм підтримки бізнесу, обміні діловими контактами (постачальників, клієнтів, партнерів тощо) та аналізуватиме реальні потреби МСП з метою подальшого залучення міжнародних ресурсів для їх покриття та розробки нових програм підтримки підприємництва. 

Період дії ініціативи: квітень-червень 2022 року. 

Детальніше

 

Останні новини
am az by ge md ua
13.05.2022
Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» підтримає близько 300 мікро- і малих підприємств, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії росії проти України.
ua
11.05.2022
Із самого початку запуску в Україні “Кліматичні Інноваційні Ваучери” мали на меті підтримувати розвиток компаній, що розробляють та впроваджують дружні до довкілля інновації.
ua
11.04.2022
На доручення Представництва ЄС в Україні та Міністерства економічної співпраці й розвитку Німеччини, Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» адаптує операційну діяльність задля підтримки стійкості українського бізнесу в кризовий час.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся