Реєструйтесь на тренінги у 15 інформаційних центрах підтримки бізнесу, які діють по всій Україні та відкриті для МСП усіх секторів. Основними темами тренінгів є сільське господарство, харчова промисловість та пакування продукції, туризм, інновації, ІКТ, виробництво та професійні послуги, логістика, споживчі товари, які мають швидку оборотність, «зелена» економіка.
Дізнайтеся про кейси, онлайн події, отримайте відповіді та консультації від провідних експертів із напрямків: маркетинг і комунікації, експорт, сертифікація, ощадливе виробництво, фінанси, HR, систематизація бізнес-процесів, франчайзинг тощо.
Жінки-підприємці можуть знайти практичні рішення та бізнес-семінари для розвитку свого бізнесу. Доступні інструменти, зокрема Business Lens, допоможуть визначити бізнес-потреби та отримати консультаційні послуги.
Малі виробники можуть отримати інформацію про брендування місцевих гастрономічних делікатесів, дізнатися, як подати заявку та отримати переваги від диверсифікації бізнесу.
Ресурс для молодих підприємців, орієнтований на розвиток соціального бізнесу та тих, хто працює у творчих індустріях. Підприємці можуть подати заявку на отримання грантів або навчальні програми. Місцеві органи влади та підприємці можуть дізнатися про успішні приклади та досвід місцевих економічних ініціатив в Україні.
Дізнайтеся про можливості пошуку бізнес-партнерів у глобальній мережі, яка об’єднує понад 600 бізнес-об’єднань із 70 країн світу. Зверніться до свого найближчого партнера EEN, який допоможе створити профіль вашої компанії та отримати доступ до мережі.
EYE допомагає європейським підприємцям-початківціям отримувати навички, необхідні для започаткування та / або успішного ведення малого бізнесу. Молоді підприємці зустрічаються та обмінюються знаннями і бізнес-ідеями з досвідченим підприємцем, з яким вони співпрацюють протягом 1-6 місяців, отримуючи часткове фінансування від Європейської Комісії. Зверніться до місцевого контактного відділення:
Європейська платформа кластерної співпраці (ECCP) Об’єднує понад 1000 профільних кластерних організацій по всьому світу. Беріть участь у заходах та конкурсах, шукайте потенційних партнерів для обміну досвідом, спільного написання та подання заявок на конкурси.
Отримайте інформацію про умови торгівлі з ЄС, зокрема наявні мита, пільгові торгові угоди, статистичні дані, вимоги щодо продукції тощо.
Отримайте доступ до контактів та інформації щодо впровадження ПВЗВТ в Україні: інформація про поточні ініціативи, як дотримуватися європейських стандартів ведення бізнесу та використовувати можливості, які пропонує ПВЗВТ.
Дізнайтесь актуальну інформацію про можливості торгівлі в ЄС та інших країнах, створіть свій профіль в мережі та встановлюйте партнерські відносини B2B, підпишіться на «місії компаній» та «брокерські заходи».
Безкоштовне навчання, зокрема участь у вебінарах від міжнародних експертів, для виробників та експортерів свіжих фруктів та овочів, а також для компаній легкої промисловості. Асоціація «Ягідництво України», партнер ініціативи, http://uaberries.com.ua/about/, підтримує виробників ягід у розробці експортних стратегій та диверсифікації ринку.
Якщо ви підприємець зі східних областей України, ви можете скористатися платформою для налагодження ділових зв’язків, пошуку партнерів і нових клієнтів, а також представлення своєї продукції в Інтернеті – від домашніх делікатесів і текстилю до хімічної промисловості та ІТ-рішень.
Портал містить вичерпну інформацію про процедури стандартизації та сертифікації.
Мережа центрів інформаційної підтримки бізнесу від EU4Business, що охоплює 15 областей України, надає українським бізнес-асоціаціям та підприємцям інформацію про можливості на ринку. Асоціації можуть відвідати галузеві заходи, тренінги і семінари, що сприяють розвитку бізнесу та передати знання своїм членам.
Бізнес-об’єднання можуть отримати доступ до навчальних матеріалів – посібників, відеокурсів, записів практичних занять та лекцій від провідних українських експертів, викладачів бізнес-шкіл, практиків.