You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

У межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини, мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 000 євро кожен для відновлення, розвитку та стійкості у часи війни.

«Від початку повномасштабної російської агресії ЄС і Німеччина спільно через програму EU4Business здійснили п’ять грантових конкурсів, в межах яких надали понад 5,5 млн євро для більше ніж 1100 українських ММСП. Для економіки України в часи війни надважливо підтримувати ММСП, щоб вони вистояли, щоб у подальшому поступово відновилися і розвивалися. Кожен підприємець важливий і кожне окремо взяте підприємство допомагає країні: забезпечує робочі місця, сплачує податки та підтримує економічну діяльність», – прокоментував Генрік Вітфельт, в/о керівника відділу “Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура і довкілля” Представництва Європейського Союзу в Україні.

“Підтримка й стимулювання розвитку українського малого й середнього бізнесу є надзвичайно важливими зараз, коли наша країна воює. Адже саме активний бізнес тримає економіку і дозволяє забезпечувати оборонні потреби, які ми фінансуємо за рахунок сплачених ним податків. Ми вдячні нашим партнерам за програми грантової підтримки підприємців. Особливо тим, які працюють в переробній сфері, виготовляють продукцію високої доданої цінності, збільшують експортний потенціал України”, - зазначила Надія Бігун, заступниця Міністра економіки України.

Подати заявку на отримання гранту можна через сайт з 16 січня до 11 лютого 2024 року.

До участі у конкурсі запрошуються ММСП, що працюють в сферах:

  •     Переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість).
  •     Креативних індустрій.
  •     Логістики та транспорту.
  •     Інші сектори з потенціалом експорту або створення  інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).

«Саме ММСП є однією із ключових рушійних сил економічного відновлення України. Команда EasyBusiness вже має досвід у грантовій підтримці підприємців і вбачає позитивний результат у розвитку ММСП. Ми вдячні Європейському Союзу та уряду Німеччини за підтримку України через програму EU4Business. Завдяки 1 млн євро 100 підприємців зможуть розвивати експортні можливості та працювати над виходом на інші ринки», – відзначає Дмитро Ливч, виконавчий директор EasyBusiness.

Довідкова інформація

Запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи #єРобота під егідою Міністерства економіки України.

Грантовий конкурс проводиться у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських ММСП, а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми EU4Business – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнер з виконання цього грантового конкурсу – громадська організація EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»).

Зміст публікації є виключною відповідальністю EasyBusiness і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Контакти у разі організаційних запитань: info@easybusiness.in.ua, +380 (97) 42 01 224.

Контакти для запитів преси: eu4business.ukraine@giz.de

Останні новини
ua
05.02.2024
5 лютого Європейська комісія та Міжнародна фінансова корпорація (МФК), член групи Світового банку, підписали гарантійну угоду про підтримку інвестицій, які допоможуть забезпечити інклюзивне та стале відновлення України.
ua
02.02.2024
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть Сітібанку кредит на суму 100 млн доларів США у гривнях з метою збільшення доступності національної валюти для місцевих підприємств.
ua
26.01.2024
25 січня Європейський Союз та Група Світового банку спільно з Урядом України запустили Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся