You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
13.05.2022
Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» підтримає близько 300 мікро- і малих підприємств, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії росії проти України.
11.05.2022
Із самого початку запуску в Україні “Кліматичні Інноваційні Ваучери” мали на меті підтримувати розвиток компаній, що розробляють та впроваджують дружні до довкілля інновації.
02.05.2022
Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» надасть 800 консультацій малому і середньому бізнесу в рамках ініціативи Stand for Ukrainian Business.
11.04.2022
На доручення Представництва ЄС в Україні та Міністерства економічної співпраці й розвитку Німеччини, Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» адаптує операційну діяльність задля підтримки стійкості українського бізнесу в кризовий час.
29.03.2022
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) повідомив, що наразі знаходиться в процесі закриття представництв у Москві та Мінську.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся