You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
30.09.2022
Весілля – день, важливий для багатьох жінок, і в цей день хочеться виглядати дійсно по особливому. Має значення кожна деталь образу: зачіска, макіяж, прикраси… Та найголовніше – сукня. Вона має бути гарною, зручною, пасувати конкретній дівчині та бути витриманою в загальній стилістиці весілля.
23.09.2022
Ініціатива EU4Business допомагає Україні спростити бізнес-процеси. Україна рішуче налаштована допомогати підприємцям, готовим відновити бізнес або навіть відкрити нову компанію, тому що країні потрібна сильна економіка, аби перемогти у війні з Росією.
06.09.2022
Проєкт EU-FINREG в межах ініціативи EU4Business допомагає створити безпечне середовище для небанківських фінансових послуг в Україні. Щойно ви перемикаєтеся з безпечного банківського сектору на ринок небанківських фінансових послуг – на вас чекає чимало підводних каменів.
06.09.2022
Життя без ліків і хвороб. З цією візією Олеся Халецька заснувала власну компанію у 23 роки – без особливого капіталу й досвіду. Спочатку в компанії працювали лише Олеся та її чоловік Валентин Халецький.
31.08.2022
Сучасні жінки піклуються про своє здоров’я та майбутнє планети. І тому все частіше обирають екологічні засоби гігієни: органічні одноразові прокладки та тампони, менструальні чаші або багаторазові прокладки.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся