You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
23.05.2022
Віталій Українець чітко пам'ятає день, коли Росія вторглася в Україну. Він був у відпустці разом із дружиною Юлією й одразу зрозумів, що повинен вивезти матір і двох дітей з Одеси в безпечне місце.
08.02.2022
Їхня компанія називається «Тайфа». У перекладі з грецької – «Сім’я». Саме завдяки великій родині із незнайомих людей, які допомагали на початку – хто технікою, хто грошима, хто порадами – вдалося організувати невелике фермерське господарство, розповідає заступник директора фірми Олександр Чимчиковський. Завдяки підтримці продовжили працювати й відколи у їхньому регіоні розпочалися бойові дії.
27.01.2022
Якщо є спосіб робити щось краще, засновники платформи Go To-U знайшли його. Любов Артеменко та її партнери обрали своєю місією розвиток «зеленого» транспорту: їхня платформа GO TO-U перетворює заряджання електромобілів на дуже просту справу.
27.01.2022
Агрокомпанія «Любарецьке» знаходиться у невеличкому селі Любарці в годині їзди від столиці України, міста Києва. Вона займається вирощуванням зернобобових культур – сої, кукурудзи та пшениці – та є однією з 550 компаній, які отримали фінансування у межах Кредитної лінії EU4Business-ЄБРР.
20.01.2022
Вони оточують нас скрізь: на роботі, вдома, в громадських закладах. Меблі – це те, без чого не існує комфорту цивілізованої людини. Неможливо уявити, наскільки незручним було б життя людства без таких звичних речей: столів, стільців, шаф, ліжок.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся