You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

ЄБРР підтримує український Банк Львів кредитом типу A/B на суму до €10 млн для подальшого кредитування МСП. Частка ЄБРР у кредиті - €4,25 млн; ще до €5,75 млн буде мобілізовано від B-кредиторів. Фінансування надається у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів для існування ЄБРР.

ЄБРР допомагає українському Банку Львів диверсифікувати базу фондування і підтримувати малі та середні підприємства (МСП) у протистоянні спричиненим війною негативним шокам, надаючи кредит типу A/B на суму €10 млн для подальшого кредитування приватного бізнесу, у тому числі клієнтів у секторах, від яких залежить продовольча безпека, а також підприємств, що релокувалися на захід України.

Цей кредит є наочним прикладом непохитної підтримки, яку ЄБРР та імпакт-інвестори надають своїм клієнтам в Україні. Частка ЄБРР складає €4,25 млн і буде доповнена фінансуванням у розмірі до €5,75, що надійне від B-кредиторів, у тому числі спільним внеском €4,75 млн Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE) та Фонду «зеленого» зростання (GGF).

Фінансування надається у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів для існування (RLF) ЄБРР, призначеної для компаній та країн, які зазнали впливу війни в Україні, розпочатої Росією 24 лютого. ЄБРР пообіцяв інвестувати цього року €1 млрд в українську економіку разом з донорами і партнерами.

Банк Львів - регіональний банк з європейськими акціонерами, що спеціалізується на кредитуванні МСП на заході України. Мережа банку налічує 19 відділень з головним офісом у ЛьвовіБагато українських компаній та громадян переїхали до західної частини країни, де воєнні дії є менш активними, ніж в інших регіонах. Україна є великим сільськогосподарським виробником, що постачає зерно та олію в багато країн світу. Підтримка продовольчої безпеки на всіх етапах - від вирощування сільськогосподарських культур до реалізації кінцевої продукції – є одним з ключових напрямів діяльності ЄБРР в Україні в 2022 році.

ЄБРР негайно засудив російське вторгнення в Україну 24 лютого та пообіцяв стояти разом з Україною. На початку квітня Рада керуючих ЄБРР проголосувала за призупинення на невизначений термін доступу Росії та Білорусі до фінансування та технічної допомоги ЄБРР. Банк закрив свої офіси у цих двох країнах.

На додаток до пакету стійкості для України та сусідніх країн, на які впливає війна, ЄБРР пообіцяв допомогти з фінансуванням відбудови України, коли це дозволять умови.

Останні новини
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!
ua
29.08.2022
Програма розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу представила п’ять онлайн-курсів для представників мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), які змушені були переміститися внаслідок війни.
ua
15.07.2022
Експерти програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку реалізує GIZ, розробили покроковий план дій для українських виробників, орієнтованих на експорт.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся