EFSE та GGF об’єднуються для підвищення IT-стійкості Банку Львів

Україна
EFSE та GGF об’єднуються для підвищення IT-стійкості Банку Львів

Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) та Green for Growth Foundation (GGF) допоможуть українському “Банку Львів” зміцнити його цифрову інфраструктуру та забезпечити безперервність бізнесу.

Після російського вторгнення 24 лютого 2022 року банківська система була змушена швидко адаптуватися до операцій у воєнний час. Для посилення захисту даних Національний банк України (НБУ) дозволив банкам зберігати та обробляти дані на хмарних сервісах у Європейському Союзі, США, Великій Британії та Канаді. Це мінімізує ризик втрати даних у разі фізичного пошкодження інформаційних серверів в Україні. 

Тепер банки зобов’язані мати основні та резервні бази даних у різних місцях, а шлюз національної платіжної системи забезпечуватиме зв’язок із НБУ.

У відповідь на цю вимогу Фонд розвитку EFSE разом із Фондом технічної допомоги GGF допомогли банку «Львів» оновити хмарні сервіси резервного копіювання, створити операційний центр резервного копіювання, перемістити критично важливий персонал відділу та навчити його аспектам безпеки та захисту.

Цей проект є частиною програми «Standing Together with Ukraine», організованої EFSE, GGF та консультантом фонду Finance in Motion.

“Банк Львів” є партнером EFSE та GGF з 2020 року, отримавши загалом 21 мільйон євро в еквіваленті в українських гривнях та значну технічну підтримку.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся