You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

10 лютого на конференції в Києві стартувала програма за підтримки ЄС, за допомогою якої Європейський інвестиційний банк сприятиме розвитку МСП в Україні та інших країнах Східного партнерства.

Метою нової програми "Initiative East" в рамках Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) є зміцнення економічного розвитку цільових країн шляхом надання фінансової та технічної підтримки МСП.

Група ЄІБ об'єднує зусилля з Інвестиційним фондом сусідства (ІФС) ЄС для створення комплексного пакету інструментів, який допоможе компаніям в Україні, Молдові та Грузії повною мірою скористатися можливостями, які відкриває втілення їхніх угод про вільну торгівлю з ЄС.

Програма є частиною більш глобальної ініціативи Європейської комісії EU4Business , що об'єднує програми, які фінансуються з боку ЄС та спрямовані на підтримку розвитку МСП, а також на поліпшення бізнес-середовища в країнах Східного партнерства.

Конференція у Києві стала гарною нагодою для запуску механізму кредитних гарантій на 40 млн євро для банків, які кредитують МСП в Україні. Даний механізм кредитування забезпечуватиме місцеві комерційні банки ефективним інструментом управління ризиками для підвищення їхньої здатності задовольняти підвищений попит на фінансування МСП.

"Стабільна, зростаюча та сильніша економіка з сильними та здоровими МСП є наріжним каменем процвітаючої України. Нова програма "Initiative East" в рамках ПВЗВТ та "EU4Business" буде відігравати важливу роль в реалізації цієї мрії протягом найближчих років", - сказав Беренд де Гроот, керівник програм співпраці Представництва ЄС в Україні, виступаючи на конференції.

На заході були присутні керівники компаній, фінансові директори та топ-менеджери МСП, а також фінансові посередники, фінансові радники та представники галузевих асоціацій.

Останні новини
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!
ua
29.08.2022
Програма розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу представила п’ять онлайн-курсів для представників мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), які змушені були переміститися внаслідок війни.
ua
17.08.2022
ЄБРР підтримує український Банк Львів кредитом типу A/B на суму до €10 млн для подальшого кредитування МСП. Частка ЄБРР у кредиті - €4,25 млн; ще до €5,75 млн буде мобілізовано від B-кредиторів. Фінансування надається у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів для існування ЄБРР.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся