Програма «Еразмус для молодих підприємців» шукає контактні пункти в Україні та Молдові

Молдова Україна
Програма «Еразмус для молодих підприємців» шукає контактні пункти в Україні та Молдові

Фінансована ЄС програма «Еразмус для молодих підприємців» запустила конкурс із відбору організацій-посередників для впровадження ініціативи на місцевому рівні в Україні та Молдові.

Еразмус для молодих підприємців – це програма обміну ЄС, що надає можливість підприємцям-початківцям пройти стажування у досвідчених компаніях в інших країнах-учасницях програми «Єдиний ринок». Також завдяки цій ініціативі досвідчені підприємці отримують доступ до інноваційних ідей, нових партнерів і ринків. 

Загальна мета програми – розвивати підприємництво, підвищити конкурентоспроможність європейських малих і середніх підприємств, а також підтримати потенційних підприємців-початківців та новостворені мікро- й малі підприємства у країнах-учасницях програми «Єдиний ринок».

Організації-посередники виконуватимуть роль місцевих контактних пунктів програми «Еразмус для молодих підприємців». Вони допомагатимуть підприємцям-початківцям шукати приймаючі компанії для проходження стажування.

Конкурс відкритий для досвідчених чи новостворених організацій в Україні та Молдові, основна діяльність яких пов’язана з підтримкою малого бізнесу і підприємців та які надають послуги з підтримки бізнесу для стартапів чи молодих підприємців.

Загальний бюджет конкурсу – 5 млн євро.

Кінцевий термін подання заявок – 27 червня.

Інформаційна онлайн-сесія, присвячена цьому конкурсу, відбудеться 15 травня 2024 року. Незабаром буде надано більше інформації.

Кінцевий термін подання заявок:

27 Червня, 2024

Тип можливості

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся