You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Європейський Союз і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) посилять підтримку мікро-, малих і середніх підприємств у Східній Європі, зокрема в Україні, а також Південному і Східному Середземномор’ї та на Кавказі.

Крім того, ЄС та ЄБРР збільшать фінансування для розвитку інфраструктури й послуг високошвидкісного доступу до інтернету в цих регіонах.

Такі угоди про фінансові гарантії на загальну суму 150 млн євро було підписано під час щорічних зустрічей Світового банку та Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні.

Перша фінансова гарантія на суму до 115 млн євро підтримає партнерські фінансові установи ЄБРР у наданні кредитів малозабезпеченим бізнесам. Зокрема, допомогу отримають підприємства в сільській місцевості та компанії, очолювані жінками або молодими людьми.

Друга фінансова гарантія на суму до 35 млн євро підтримає інвестиції, зокрема у надання якісних послуг із високошвидкісного доступу до інтернету (широкосмугового зв’язку). 

«Я дуже рада, що це фінансування може принести користь малозабезпеченим підприємствам та високоякісним послугам широкосмугового зв’язку. Це сприятиме досягненню цілей економічних та інвестиційних планів у регіоні Східного й Південного сусідства ЄС відповідно до стратегії «Глобальний шлюз»», – зазначила Катарина Матернова, заступник голови Генерального директорату з питань політики добросусідства та переговорів щодо розширення Європейської комісії.  

Останні новини
ua
13.09.2023
Програма #EU4Business запрошує малих і середніх підприємців приєднатися до онлайн круглого столу «Доступ до фінансів для МСБ під час воєнного стану – добрі практики та нові можливості».
ua
30.08.2023
У межах програми «Конкурентоспроможність МСП» ЄС та ЄБРР створили гарантійну угоду на суму 25 млн євро, що дозволить українському Кредобанку отримати 100 млн євро нового фінансування.
ua
28.08.2023
За спільної ініціативи Європейський Союз та Уряд Німеччини оголосили через програму #EU4Business три хвилі грантів для мікро, малого і середнього бізнесу. Зарошуємо бізнеси подавати заявки, допомога безповоротна.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся