ЄС та ЄБРР збільшать фінансування для підтримки бізнесу і швидкісного інтернету

Вірменія Азербайджан Грузія Молдова Україна
ЄС та ЄБРР збільшать фінансування для підтримки бізнесу і швидкісного інтернету

Європейський Союз і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) посилять підтримку мікро-, малих і середніх підприємств у Східній Європі, зокрема в Україні, а також Південному і Східному Середземномор’ї та на Кавказі.

Крім того, ЄС та ЄБРР збільшать фінансування для розвитку інфраструктури й послуг високошвидкісного доступу до інтернету в цих регіонах.

Такі угоди про фінансові гарантії на загальну суму 150 млн євро було підписано під час щорічних зустрічей Світового банку та Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні.

Перша фінансова гарантія на суму до 115 млн євро підтримає партнерські фінансові установи ЄБРР у наданні кредитів малозабезпеченим бізнесам. Зокрема, допомогу отримають підприємства в сільській місцевості та компанії, очолювані жінками або молодими людьми.

Друга фінансова гарантія на суму до 35 млн євро підтримає інвестиції, зокрема у надання якісних послуг із високошвидкісного доступу до інтернету (широкосмугового зв’язку). 

«Я дуже рада, що це фінансування може принести користь малозабезпеченим підприємствам та високоякісним послугам широкосмугового зв’язку. Це сприятиме досягненню цілей економічних та інвестиційних планів у регіоні Східного й Південного сусідства ЄС відповідно до стратегії «Глобальний шлюз»», – зазначила Катарина Матернова, заступник голови Генерального директорату з питань політики добросусідства та переговорів щодо розширення Європейської комісії.  

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся