You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Європейський Союз і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) посилять підтримку мікро-, малих і середніх підприємств у Східній Європі, зокрема в Україні, а також Південному і Східному Середземномор’ї та на Кавказі.

Крім того, ЄС та ЄБРР збільшать фінансування для розвитку інфраструктури й послуг високошвидкісного доступу до інтернету в цих регіонах.

Такі угоди про фінансові гарантії на загальну суму 150 млн євро було підписано під час щорічних зустрічей Світового банку та Міжнародного валютного фонду у Вашингтоні.

Перша фінансова гарантія на суму до 115 млн євро підтримає партнерські фінансові установи ЄБРР у наданні кредитів малозабезпеченим бізнесам. Зокрема, допомогу отримають підприємства в сільській місцевості та компанії, очолювані жінками або молодими людьми.

Друга фінансова гарантія на суму до 35 млн євро підтримає інвестиції, зокрема у надання якісних послуг із високошвидкісного доступу до інтернету (широкосмугового зв’язку). 

«Я дуже рада, що це фінансування може принести користь малозабезпеченим підприємствам та високоякісним послугам широкосмугового зв’язку. Це сприятиме досягненню цілей економічних та інвестиційних планів у регіоні Східного й Південного сусідства ЄС відповідно до стратегії «Глобальний шлюз»», – зазначила Катарина Матернова, заступник голови Генерального директорату з питань політики добросусідства та переговорів щодо розширення Європейської комісії.  

Останні новини
ua
05.10.2022
Ініціатива ЄС EU4Business презентувала звіт (Citizens’ Summary 2022) про підтримку малого та середнього бізнесу в Україні за минулий рік.
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!
ua
28.09.2022
Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) та Green for Growth Foundation (GGF) допоможуть українському “Банку Львів” зміцнити його цифрову інфраструктуру та забезпечити безперервність бізнесу.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся