Програма #EU4Business запрошує жінок-підприємниць узяти участь у серії дискусій «Жінки в бізнесі – надихаючі розмови»

Україна
Програма #EU4Business запрошує жінок-підприємниць узяти участь у серії дискусій «Жінки в бізнесі – надихаючі розмови»

Ці заходи – не просто дискусії, це надихаючі подорожі для мікро-, малих та середніх підприємниць з України. Наша мета – навчити бізнес-жінок самостійно вивчати ринок Європейського Союзу та відкривати двері до наявних експортних можливостей. Але це ще не все. Ці розмови спеціально розроблені, щоб стати каталізаторами для учасниць, розпалити їхні інноваційні можливості та опанувати інструменти для втілення власних інвестиційних ідей.

Зокрема, на реальних прикладах учасниці побачать, як саме цілеспрямованість дозволила іншим бізнесвумен подолати стіну труднощів та досягти успіху.

Також в процесі цієї спільної подорожі програма EU4Business не лише покращить індивідуальні здібності підприємниць, але й сприятиме розвитку промислових кластерів по всій Україні.

До участі запрошуються українські підприємниці, які вже експортують, зацікавлені розширити експорт або розпочати експортувати.

Зокрема, з галузей:

 • технологічні стартапи з розробки програмного забезпечення, штучного інтелекту, блокчейну та схожих галузей;
 • виробничі та експортні підприємства;
 • соціальні підприємства (бізнес із соціальною місією);
 • електронна комерція;
 • навчальні заклади;
 • індустрія туризму та гостинності.

Розклад:

Дискусія #1 «Попутний вітер у бурхливому морі: український бізнес під керівництвом жінок використовує нові можливості на ринку ЄС»:

 • 2 листопада 2023 року (четвер)
 • 16:00–18:00 (час Києва)

Дискусія #2 «Ніколи не ходіть наодинці – переваги спілкування»:

 • 16 листопада 2023 року (четвер)
 • 16:00–18:00 (час Києва)

Дискусія #3 «Іти в ногу з глобальними викликами: ключові компетенції, щоб стати та залишатися конкурентоспроможними на ринку ЄС»:

 • 30 листопада 2023 року (четвер)
 • 16:00–18:00 (час Києва)

Дискусія #4 «Пристрасть привела нас сюди, гроші змусять нас піти далі – доступ до фінансування стартапів і сприяння сталому зростанню»:

 • 14 грудня 2023 року (четвер)
 • 16:00–18:00 (час Києва)

Кожна з розмов відбудеться онлайн на платформі GIZ Сooperation Platform. Для участі необхідно зареєструватися один раз на всі чотири заходи – https://cooperation-platform.com/de/invitation-webform/218

У відповідь Ви отримаєте автоматичний е-лист з посиланням на захід та інструкцією про функціонал платформи. Час на вивчення – до 8 хв.

Будь ласка, приєднуйтеся за 15 хв до початку, щоб технічно призвичаїтися до платформи. Якщо у вас виникли труднощі з входом, не соромтеся звертатися до нас: id-support@giz.de.

Участь безкоштовна.

Захід передбачає відеозапис, який буде доступний на платформі протягом півроку для всіх зареєстрованих учасників.

Довідкова інформація:

Серія дискусій #ЖінкиВБізнесіНадихаючіРозмови організована в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, що співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою урядовою компанією GIZ Ukraine. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримки інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся