You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Експерти програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку реалізує GIZ, розробили покроковий план дій для українських виробників, орієнтованих на експорт. Зокрема, через зміцнення своїх позицій у нішах, що раніше займали російські й білоруські товари.

Пропонуємо підприємцям, зацікавленим у виході на нові ринки, переглянути відеозапис презентації за підсумками проведених консультацій влітку 2022 року для підприємців Хмельниччини в межах ініціативи EU4Business.

Питання, що піднімаються у презентації: 

  • Як розпочати експорт?
  • Де знайти клієнтів?
  • Які документи потрібні для експорту? 
  • Реєстрація компаній за кордоном
  • Логістика з України. 

Детальніше

Відеозапис презентації

 

Останні новини
ua
21.06.2022
Європейська інноваційна рада (EIР) – флагманська інноваційна програма ЄС, яка прагне визначати, розвивати і поширювати передові технології, а також впроваджувати інновації.
ua
03.06.2022
Фінансована ЄС “Програма грантів швидкого реагування для соціальних підприємств” відібрала 13 українських компаній. На програму, яку впроваджує проект “Collaborate for Impact”, надійшло понад 150 заявок.
ua
28.05.2022
Першим етапом роботи над дослідженням є проведення опитування серед представників бізнесу, територіальних громад та обласних державних/військових адміністрацій (ОДА/ОВА) щодо стану та потреб українського бізнесу.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся