You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

EU4Business опублікував звіт за 2020 рік про допомогу ЄС малим і середнім підприємствам в Україні. Звіт містить детальну інформацію про підтримку ЄС за трьома пріоритетними напрямами програми – доступ до фінансів, послуги з розвитку бізнесу та сприятливе бізнес-середовище.

У 2019 році ЄС надав 47,6 млн. євро та підтримав майже 4 287 малих і середніх підприємств в Україні, третина з яких належить жінкам. В результаті за підтримки ЄС в Україні створили понад 50 799 нових робочих місць, а малий і середній бізнес отримав 406 млн. євро додаткового доходу.

До Вашої уваги:

Звіт про підтримку МСБ в Україні

Новини про публікацію звітів у шести країнах Східного партнерства

 

Останні новини
07.04.2021
EU4Business відкрив мережу COVID-19 Бізнес-клінік, щоб допомогти українським малим та середнім підприємствам (МСП) відреагувати на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії COVID-19.
25.03.2021
ЄІБ та ПРАВЕКС БАНК підписали кредитну угоду на суму 30 млн євро з метою розширити доступ до фінансування для малих та середніх підприємств (МСП) та компаній із середнім рівнем капіталізації в Україні.
19.03.2021
Детальна інформація для організацій підтримки бізнесу доступна англійською мовою за посиланням.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся