You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Європейська інноваційна рада (EIР) – флагманська інноваційна програма ЄС, яка прагне визначати, розвивати і поширювати передові технології, а також впроваджувати інновації.

Європейська інноваційна рада створена в межах програми ЄС Horizon Europe. Бюджет ЄІР складає 10,1 млрд євро, який виділяють на підтримку інновацій протягом їхнього життєвого циклу – від початкових досліджень до підтвердження концепції та передачі технологій – а також на фінансування та розвиток нових підприємств і МСП.

Бажаєте дізнатися більше про нову програму EIР для українських стартапів, бюджет якої становить 20 млн євро?

Приєднуйтесь до Інформаційного Дня та дізнавайтесь, як саме ЄС планує підтримувати та інтегрувати українські технологічні компанії у європейські ринки.

Останні новини
ua
03.06.2022
Фінансована ЄС “Програма грантів швидкого реагування для соціальних підприємств” відібрала 13 українських компаній. На програму, яку впроваджує проект “Collaborate for Impact”, надійшло понад 150 заявок.
ua
28.05.2022
Першим етапом роботи над дослідженням є проведення опитування серед представників бізнесу, територіальних громад та обласних державних/військових адміністрацій (ОДА/ОВА) щодо стану та потреб українського бізнесу.
ua
26.05.2022
26 травня в Івано-Франківську презентували масштабний трирічний проєкт “Нова економіка Івано-Франківська – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську” (NEF), який фінансуватиметься Європейським Союзом і триватиме до березня 2025 року.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся