You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Європейська інноваційна рада (EIР) – флагманська інноваційна програма ЄС, яка прагне визначати, розвивати і поширювати передові технології, а також впроваджувати інновації.

Європейська інноваційна рада створена в межах програми ЄС Horizon Europe. Бюджет ЄІР складає 10,1 млрд євро, який виділяють на підтримку інновацій протягом їхнього життєвого циклу – від початкових досліджень до підтвердження концепції та передачі технологій – а також на фінансування та розвиток нових підприємств і МСП.

Бажаєте дізнатися більше про нову програму EIР для українських стартапів, бюджет якої становить 20 млн євро?

Приєднуйтесь до Інформаційного Дня та дізнавайтесь, як саме ЄС планує підтримувати та інтегрувати українські технологічні компанії у європейські ринки.

Останні новини
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!
ua
29.08.2022
Програма розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу представила п’ять онлайн-курсів для представників мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), які змушені були переміститися внаслідок війни.
ua
17.08.2022
ЄБРР підтримує український Банк Львів кредитом типу A/B на суму до €10 млн для подальшого кредитування МСП. Частка ЄБРР у кредиті - €4,25 млн; ще до €5,75 млн буде мобілізовано від B-кредиторів. Фінансування надається у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів для існування ЄБРР.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся