You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

4 грудня Фонд «ЄС для України», яким керує Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), дав дозвіл на перше фінансування проекту фонду — інвестицію 25 мільйонів євро в український фонд Horizon Capital Growth Fund IV (HCGF IV). Фондом керує Horizon Capital, провідний менеджер з прямих інвестицій в Україні.

За підтримки інституційних інвесторів, включаючи ЄІБ, HCGF IV прагне посилити присутність компаній на ринку в Україні та Молдові та підтримати їхні зусилля з розширення в секторах ІТ-послуг, електронної комерції, фінтеху та інших

Наразі HCGF IV знаходиться в процесі залучення щонайменше 274 мільйонів євро (300 мільйонів доларів) для інвестицій у технологічні та експортно-орієнтовані малі та середні підприємства (МСП) України та Молдови.

Фонд «ЄС для України», започаткований ЄІБ навесні 2023 року, є частиною ширшої ініціативи «ЄС для України». Вона спрямована на вирішення нагальних потреб України та зміцнення економічної стабільності. Оскільки держави-члени ЄС виділили вже понад 400 мільйонів євро, головною метою Фонду є підтримка державних і приватних проектів у сфері муніципальної інфраструктури та доступу до фінансування для українських підприємців.

Останні новини
ua
05.02.2024
5 лютого Європейська комісія та Міжнародна фінансова корпорація (МФК), член групи Світового банку, підписали гарантійну угоду про підтримку інвестицій, які допоможуть забезпечити інклюзивне та стале відновлення України.
ua
02.02.2024
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть Сітібанку кредит на суму 100 млн доларів США у гривнях з метою збільшення доступності національної валюти для місцевих підприємств.
ua
26.01.2024
25 січня Європейський Союз та Група Світового банку спільно з Урядом України запустили Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся