Проєкт ЄС та ПРООН допоміг створити 30 робочих місць у Ніжині

Україна
Проєкт ЄС та ПРООН допоміг створити 30 робочих місць у Ніжині

9 квітня у Ніжині Чернігівської області відкрили виробництво з пошиття одягу. Це дозволило створити 30 робочих місць для місцевих мешканців, у тому числі внутрішньо переміщених осіб.

Швейне виробництво було відкрито за підтримки ініціативи «Мери за економічне зростання», що впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Проєкт у Ніжині є однією з низки ініціатив, що отримали фінансову підтримку та реалізуються громадами в Україні. Завдяки цьому населення громад матиме кращий доступ до послуг і здобуде нові економічні можливості.

Мета проєкту Ніжинської громади – допомогти як місцевим мешканцям, так і внутрішньо переміщеним особам, у яких виникають труднощі із працевлаштуванням. Крім цього, нові робочі місця будуть відкритими як для тих, хто вже має профільну спеціальність швачки чи шевця, так і для тих, хто її не має. Фахівці швейного виробництва навчать вмотивованих осіб та допоможуть їм освоїти нову професію.

«Через освоєння нового фаху та працевлаштування цей проєкт також сприятиме соціальній інтеграції внутрішньо переміщених осіб до нової громади й покращенню їхнього психоемоційного стану», – йдеться у пресрелізі ПРООН в Україні.

«Мери за економічне зростання» – це спільна ініціатива Європейського Союзу та ПРООН. Вона спрямована на переосмислення місцевих просторів задля досягнення позитивної трансформації та фокусування на сучасних тенденціях.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся