You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору
18.07.2017
Витрати на електроенергію становлять значну частину загальних витрат МСП в Україні - про це йшлося на засіданні круглого столу з питань енергоефективності та МСП, яке відбулося 5 липня в Києві.
18.07.2017
Під час круглого столу, який проходив 13 липня в Києві, обговорювався перспективний план України щодо впровадження мобільної платіжної системи (МПС) як частини прозорої безготівкової економіки.
17.07.2017
Рада ЄС схвалила збільшення торговельних квот за нульовим тарифом на низку українських сільськогосподарських та промислових товарів. Очікується, що цей захід призведе до збільшення доходів українських компаній приблизно до 170 млн євро протягом наступних трьох років.
14.07.2017
ЄС та Україна підписали Угоду про асоціацію, включаючи створення Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, яка набуде чинності з 1 вересня 2017 року.
12.07.2017
Програма обміну досвідом для ОПБ, організована в рамках проекту "East Invest 2", продовжує надавати можливість представникам країн Східного партнерства отримати якісне навчання у своїх партнерах з ЄС.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся