You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Проєкт ITC «Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» та Асоціація «Ягідництво України» підготували третє видання каталогу українських експортерів ягід.

Ягідний сектор України щороку розвивається, а кількість компаній-учасників каталогу збільшується. У новому каталозі – інформація про 48 ягідників, що вдвічі більше, ніж у пілотному виданні 2018 року. Для кожного підприємства є дані про асортимент, обсяги виробництва, міжнародні сертифікати. Це може знадобитися для переговорів з міжнародними партнерами та експорту за кордон.

Англійська мова видання дозволить представити українських виробників-експортерів ягід під час міжнародних виставок та В2В зустрічей.

Каталог українських ягідних компаній, орієнтованих на експорт – 2020

Останні новини
04.03.2021
Європейська комісія запустила новий сайт EU4Business з детальною інформацією про підтримку ЄС малим і середнім підприємствам у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.
25.02.2021
80 000 малих та середніх підприємств у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові й Україні отримали 1,3 млрд. євро додаткового доходу у 2019 році завдяки ініціативі ЄС EU4Business. Вони створили понад 117 000 нових робочих місць.
04.01.2021
ЄІБ та група «ПроКредит» створюють кредитну лінію у розмірі 25 млн євро задля підтримки МСП та компаній із середнім рівнем капіталізації в Україні. Кошти сприятимуть їхньому відновленню після пандемії COVID-19.