You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» продовжує свою діяльність в Україні, щоб підтримати малі та середні підприємства під час воєнного стану в країні. Раніше, у мирний час, Програма вже підтримала понад 10 000 підприємців та їхніх співробітників. 

Регіональний фокус тимчасово буде на західних регіонах України. 

Програма планує підтримувати МСП через бізнес-об’єднання – кластери, торгово-промислові палати, громадські організації у територіальних громадах. Серед головних завдань екстреної підтримки Програми:

  • зберегти робочі місця й посилити економіку України;
  • інтегрувати внутрішньо переміщених осіб та жінок у місцеві ланцюги створення доданої вартості та бізнес-мережі;
  • допомогти ММСП диверсифікувати свої бізнес-моделі та розглянути можливість цифрової доставки продуктів і послуг;
  • залучити українську діаспору в допомогу українському бізнесу.

 

Програма планує співпрацювати з експертами/ консультантами з питань розвитку бізнесу у нестабільних умовах, щоб вирішити основні поточні проблеми наших українських партнерів.

До уваги підприємців та громад! Якщо у вас є ідеї чи плани, як Програма може підтримати ваш бізнес у цей складний час, будь ласка, напишіть нам: eu4business.ukraine@giz.de

Ситуація є несподіваною і вкрай болючою, проте наша команда з України та віддалено з Німеччини продовжуватиме працювати з партнерами та МСП, щоб зробити їхній бізнес більш стійким.

Довідкова інформація: 

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

 

Останні новини
ua
30.10.2023
Ці заходи – не просто дискусії, це надихаючі подорожі для мікро-, малих та середніх підприємниць з України. Наша мета – навчити бізнес-жінок самостійно вивчати ринок Європейського Союзу та відкривати двері до наявних експортних можливостей.
ua
13.09.2023
Програма #EU4Business запрошує малих і середніх підприємців приєднатися до онлайн круглого столу «Доступ до фінансів для МСБ під час воєнного стану – добрі практики та нові можливості».
ua
30.08.2023
У межах програми «Конкурентоспроможність МСП» ЄС та ЄБРР створили гарантійну угоду на суму 25 млн євро, що дозволить українському Кредобанку отримати 100 млн євро нового фінансування.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся