You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» продовжує свою діяльність в Україні, щоб підтримати малі та середні підприємства під час воєнного стану в країні. Раніше, у мирний час, Програма вже підтримала понад 10 000 підприємців та їхніх співробітників. 

Регіональний фокус тимчасово буде на західних регіонах України. 

Програма планує підтримувати МСП через бізнес-об’єднання – кластери, торгово-промислові палати, громадські організації у територіальних громадах. Серед головних завдань екстреної підтримки Програми:

  • зберегти робочі місця й посилити економіку України;
  • інтегрувати внутрішньо переміщених осіб та жінок у місцеві ланцюги створення доданої вартості та бізнес-мережі;
  • допомогти ММСП диверсифікувати свої бізнес-моделі та розглянути можливість цифрової доставки продуктів і послуг;
  • залучити українську діаспору в допомогу українському бізнесу.

 

Програма планує співпрацювати з експертами/ консультантами з питань розвитку бізнесу у нестабільних умовах, щоб вирішити основні поточні проблеми наших українських партнерів.

До уваги підприємців та громад! Якщо у вас є ідеї чи плани, як Програма може підтримати ваш бізнес у цей складний час, будь ласка, напишіть нам: eu4business.ukraine@giz.de

Ситуація є несподіваною і вкрай болючою, проте наша команда з України та віддалено з Німеччини продовжуватиме працювати з партнерами та МСП, щоб зробити їхній бізнес більш стійким.

Довідкова інформація: 

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

 

Останні новини
am az by ge md ua
17.10.2022
Європейський Союз і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) посилять підтримку мікро-, малих і середніх підприємств у Східній Європі, зокрема в Україні, а також Південному і Східному Середземномор’ї та на Кавказі.
ua
05.10.2022
Ініціатива ЄС EU4Business презентувала звіт (Citizens’ Summary 2022) про підтримку малого та середнього бізнесу в Україні за минулий рік.
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся