You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Фінансована ЄС “Програма грантів швидкого реагування для соціальних підприємств” відібрала 13 українських компаній.

На програму, яку впроваджує проект “Collaborate for Impact”, надійшло понад 150 заявок. З них експертна комісія відібрала підприємства з Києва, Львова, Дніпра, Тернополя, Івано-Франківська та інших міст України.

Відібрані підприємства продовжують працювати, масштабувати та розвивати існуючі чи нові продукти та послуги, які відповідають вимогам часу. Завдяки підтримці всі відібрані підприємства зможуть адаптуватися до воєнного стану та посилити свій комерційний потенціал.

Нагороджені соціальні підприємці отримають гранти в 300 тисяч гривень для розвитку свого бізнесу та підвищення соціального впливу.

Проект “Collaborate for Impact – розвиток соціального підприємництва та соціальних інвестицій для економічної та соціальної єдності у Східному партнерстві” очолює Європейська асоціація венчурної філантропії (EVPA) за підтримки Європейського Союзу та у співпраці з партнерськими організаціями у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Молдові, Україні.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

Останні новини
ua
15.07.2022
Експерти програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку реалізує GIZ, розробили покроковий план дій для українських виробників, орієнтованих на експорт.
ua
21.06.2022
Європейська інноваційна рада (EIР) – флагманська інноваційна програма ЄС, яка прагне визначати, розвивати і поширювати передові технології, а також впроваджувати інновації.
ua
28.05.2022
Першим етапом роботи над дослідженням є проведення опитування серед представників бізнесу, територіальних громад та обласних державних/військових адміністрацій (ОДА/ОВА) щодо стану та потреб українського бізнесу.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся