Тринадцять українських компаній отримають грантову підтримку від ЄС

Україна
Тринадцять українських компаній отримають грантову підтримку від ЄС

Фінансована ЄС “Програма грантів швидкого реагування для соціальних підприємств” відібрала 13 українських компаній.

На програму, яку впроваджує проект “Collaborate for Impact”, надійшло понад 150 заявок. З них експертна комісія відібрала підприємства з Києва, Львова, Дніпра, Тернополя, Івано-Франківська та інших міст України.

Відібрані підприємства продовжують працювати, масштабувати та розвивати існуючі чи нові продукти та послуги, які відповідають вимогам часу. Завдяки підтримці всі відібрані підприємства зможуть адаптуватися до воєнного стану та посилити свій комерційний потенціал.

Нагороджені соціальні підприємці отримають гранти в 300 тисяч гривень для розвитку свого бізнесу та підвищення соціального впливу.

Проект “Collaborate for Impact – розвиток соціального підприємництва та соціальних інвестицій для економічної та соціальної єдності у Східному партнерстві” очолює Європейська асоціація венчурної філантропії (EVPA) за підтримки Європейського Союзу та у співпраці з партнерськими організаціями у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Молдові, Україні.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся