You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

23 листопада Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділив 20 млн євро для Державного експортно-імпортного банку України (Укрексімбанку). Це останній транш із кредитної лінії Укрексімбанку на суму 300 млн євро.

Кошти в національній валюті будуть доступними українським малим і середнім підприємствам для посилення їхньої стійкості в умовах війни. Фінансування дозволить бізнесу продовжувати економічну діяльність та задовольняти нагальні потреби населення.

Європейський Союз підтримав транзакцію грантом у розмірі 2 млн євро, який допоможе покращити умови фінансування для підприємств. Цей внесок є частиною ініціативи ЄС EU4Business. Її мета – стимулювати розвиток бізнесу через покращення доступу до фінансування, надання послуг із розвитку власної справи та вдосконалення бізнес-регулювання.

Віцепрезидентка ЄІБ Тереза Червінська, відповідальна за операції ЄІБ в Україні, зазначила: «У ці надзвичайно складні часи необхідно покращити доступ до фінансування для постраждалих від війни малих і середніх підприємств, щоб задовольнити їхні потреби у відновленні бізнесу та підтримати приватний сектор. ЄІБ залишається відданим забезпеченню українських підприємств необхідною допомогою для відновлення країни».

Останні новини
ua
05.02.2024
5 лютого Європейська комісія та Міжнародна фінансова корпорація (МФК), член групи Світового банку, підписали гарантійну угоду про підтримку інвестицій, які допоможуть забезпечити інклюзивне та стале відновлення України.
ua
02.02.2024
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть Сітібанку кредит на суму 100 млн доларів США у гривнях з метою збільшення доступності національної валюти для місцевих підприємств.
ua
26.01.2024
25 січня Європейський Союз та Група Світового банку спільно з Урядом України запустили Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся