Гарантія ЄБРР дозволить «Укрексімбанку» надати кредити на 40 млн євро

Україна
Гарантія ЄБРР дозволить «Укрексімбанку» надати кредити на 40 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть «Укрексімбанку» нефінансований інструмент розподілу портфельного ризику обсягом 10 млн євро, що уможливить надання нового фінансування.

Гарантія ЄБРР покриє до 50% кредитного ризику «Укрексімбанку» за новими субкредитами на загальну суму 40 млн євро для приватних підприємств, що здійснюють свою діяльність в Україні.  

Гарантія посилить потенціал «Укрексімбанку» щодо надання необхідних кредитів українським компаніям, що працюють у критично важливих галузях, як-то сільське господарство, виробництво, будівництво, транспорт і фармацевтика.  

Це допоможе підприємствам продовжувати свою діяльність та здобувати засоби для існування. Це є критично важливим для забезпечення стійкості економіки й успішного післявоєнного відновлення України.  

До 20% кредитів підтримуватимуть довгострокові інвестиції мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) у «зелені» технології, що відповідають стандартам ЄС. Це посилить конкурентоспроможність українських ММСП на внутрішньому та зовнішньому ринках.  

Субпозичальники, які відповідатимуть вимогам, також отримають технічну допомогу й інвестиційні стимули після завершення своїх інвестиційних проєктів в межах ініціативи EU4Business.  

З початку повномасштабної війни Росії проти України ЄБРР інвестував в українську економіку понад 4 млрд євро. Стратегічними пріоритетами для ЄБРР в Україні є підтримка приватного сектору, енергетичної безпеки, життєво важливої інфраструктури, продовольчої безпеки й торгівлі.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся