You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Агенція регіонального розвитку Луганської області організовує серію вебінарів та онлайн-зустрічей для бізнесменів Донецької та Луганської областей, а також підприємниць і підприємців з усієї України.

Проєкт спрямований на допомогу компаніям у збереженні бізнесу, незважаючи на складну воєнну ситуацію. Консультаційний майданчик розроблено для представників мікро-, малих та середніх підприємств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій і бізнес-асоціацій.

Учасники дізнаються, як ефективно керувати бізнесом під час війни, подати заявку на отримання гранту за державною програмою eRobot та багато іншого.

Сесії проходитимуть на Антикризовій платформі «Єднаємо бізнес Донеччини та Луганщини – перемагаємо разом!» із вересня до листопада 2022 року.

Заходи організовано Агенцією регіонального розвитку Луганської області за співпраці із Програмою розвитку ООН і фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Останні новини
am az by ge md ua
17.10.2022
Європейський Союз і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) посилять підтримку мікро-, малих і середніх підприємств у Східній Європі, зокрема в Україні, а також Південному і Східному Середземномор’ї та на Кавказі.
ua
05.10.2022
Ініціатива ЄС EU4Business презентувала звіт (Citizens’ Summary 2022) про підтримку малого та середнього бізнесу в Україні за минулий рік.
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся