You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Агенція регіонального розвитку Луганської області організовує серію вебінарів та онлайн-зустрічей для бізнесменів Донецької та Луганської областей, а також підприємниць і підприємців з усієї України.

Проєкт спрямований на допомогу компаніям у збереженні бізнесу, незважаючи на складну воєнну ситуацію. Консультаційний майданчик розроблено для представників мікро-, малих та середніх підприємств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій і бізнес-асоціацій.

Учасники дізнаються, як ефективно керувати бізнесом під час війни, подати заявку на отримання гранту за державною програмою eRobot та багато іншого.

Сесії проходитимуть на Антикризовій платформі «Єднаємо бізнес Донеччини та Луганщини – перемагаємо разом!» із вересня до листопада 2022 року.

Заходи організовано Агенцією регіонального розвитку Луганської області за співпраці із Програмою розвитку ООН і фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Останні новини
ua
05.02.2024
5 лютого Європейська комісія та Міжнародна фінансова корпорація (МФК), член групи Світового банку, підписали гарантійну угоду про підтримку інвестицій, які допоможуть забезпечити інклюзивне та стале відновлення України.
ua
02.02.2024
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть Сітібанку кредит на суму 100 млн доларів США у гривнях з метою збільшення доступності національної валюти для місцевих підприємств.
ua
26.01.2024
25 січня Європейський Союз та Група Світового банку спільно з Урядом України запустили Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся