You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Ми запускаємо нову грантову програму!

UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!

Грантова програма є відповіддю на виклик перед малими та середніми українськими підприємствами, що змушені шукати нові можливості для збереження власного бізнесу в умовах повномасштабної війни в Україні.

Ми пропонуємо вам податися на грантовий конкурс, який дозволить впровадити на вашому підприємстві практики комплаєнсу, необхідні для розвитку бізнесу з міжнародними партнерами або донорами.

До 5 тис. євро зможуть отримати ті малі та середні підприємства, які працюють:

  • для розбудови інфраструктури України;
  • в реальному секторі економіки (виробництво товарів, будівництво, сільське господарство, тощо);
  • fintech та IT компанії;
  • надають послуги, необхідні для відновлення України.

Заявки приймаються на електронну адресу info@unic.org.ua до 𝟭𝟳 жовтня 𝟮𝟬𝟮𝟮 року.

Анкета для участі за посиланням: https://bit.ly/3dcPKUP

Детальну інформацію про грантову програму та умови участі можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3eSWmbq

Якщо ваш бізнес планує виходити на міжнародний ринок/донорів, або бути контрагентом міжнародних партнерів чи брати участь у державних тендерах з відновлення України - ви маєте можливість запровадити комплаєнс практики за допомогою гранту від UNIC.

Кризи - це нові можливості. Скористайтеся грантом від UNIC, щоб вивести свій бізнес на новий рівень та підтримати економіку України! Разом - переможемо!

Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) – провідної антикорупційної програми підтримки в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Останні новини
am az by ge md ua
17.10.2022
Європейський Союз і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) посилять підтримку мікро-, малих і середніх підприємств у Східній Європі, зокрема в Україні, а також Південному і Східному Середземномор’ї та на Кавказі.
ua
05.10.2022
Ініціатива ЄС EU4Business презентувала звіт (Citizens’ Summary 2022) про підтримку малого та середнього бізнесу в Україні за минулий рік.
ua
28.09.2022
Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) та Green for Growth Foundation (GGF) допоможуть українському “Банку Львів” зміцнити його цифрову інфраструктуру та забезпечити безперервність бізнесу.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся