Підтримка ЄС українських ММСП

Завдання проєкту

В широкому сенсі проєкт має на меті сприяти відновленню української економіки через фінансову підтримку відбудови українських підприємств і компаній, які постраждали внаслідок війни.

Компанії ММСП, відібрані для отримання фінансової підтримки, оцінюють на предмет їхньої здатності відновити діяльність завдяки отриманим ресурсам. Завдяки гарантії Кредобанк може фінансувати більше клієнтів ММСП, які за поточних складних обставин не змогли б отримати банківський кредит.

Ключове завдання програми - підсилити здатність ММСП підтримувати власну операційну діяльність і плани розвитку в умовах війни. 

Програма має три пріоритети:

  1. Підтримка ММСП з червоної та жовтої зон (регіони, розташовані в межах 100 км від фронту або за 50 км від кордонів Російської Федерації, Республіки Білорусь та Придністров’я. А також регіони, які були частково зазнали руйнувань);
  2. Фінансування сільськогосподарських підприємств;
  3. Зниження суми застави за кредитом, щоб відкрити доступ до банківського фінансування компаніям, активи яких постраждали чи були втрачені через війну.
Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся