Конкурентоспроможність малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові — договір в межах Інвестиційної платформи сусідства (NIP)

Завдання проєкту

Ключове завдання програми - надання термінової підтримки постраждалим від війни МСП у Молдові та Україні.

Зокрема для швидкого відновлення бізнесу, подолання розривів у ланцюжках постачання, викликів, спричинених енергодефіцитом, та отриманні капітальних інвестицій. А також підтримки в рамках узгодження з законодавством ЄС на шляху вступу країн до ЄС. Участь ЄС допоможе подолати значний дефіцит капітальних інвестицій, з яким наразі стикаються МСП у Молдові та Україні. Це сприятиме їхній конкурентоздатності та сталості, а також допоможе трансформувати бізнес-процеси, використовуючи передові та екологічні технології задля наближення до стандартів ЄС. 

Програма спрямована на Молдову та Україну, оскільки внаслідок війни проти України вони є найбільш постраждалими країнами регіону Східного партнерства. Крім того, 23 червня 2022 року ці дві країни отримали статус країн-кандидатів на вступ до ЄС.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся