You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

МСП в країнах Східного партнерства мають потенціал для здійснення вагомого внеску у створення нових робочих місць та забезпечення економічного зростання. Проте вони все ще стикаються з проблемами, які перешкоджають їм повною мірою реалізовувати свій потенціал. Зазвичай, це обмежений доступ до фінансових ресурсів; складності у виході на нові ринки; нестабільність нового, непослідовного та обтяжливого законодавства; відсутність належних навичок для розвитку свого бізнесу та складні умови ведення господарської діяльності, а саме: високі податкові ставки, корупція та політична нестабільність.

Саме тому в 2009 році була започаткована "Лідерська ініціатива для МСП" – сукупність всіх регіональних програм за фінансової підтримки ЄС. В 2016 році "Лідерська ініціатива для МСП" була перейменована на ініціативу "EU4Business", яка зараз також передбачає двосторонні проекти допомоги, що орієнтовані безпосередньо на МСП та Організації підтримки бізнесу.
 
Це перший Зведений звіт "EU4Business", опублікований секретаріатом "EU4Business", який був створений для допомоги DG NEAR. В цьому звіті:
  • згадуються часи впровадження ініціативи "EU4Business", та надається огляд розвитку протягом минулих років;
  • аналізується узгодженість "EU4Business" з національними моделями політик в області МСП у країнах Східного партнерства, враховуючи прогрес, здійснений у кожній країні;
  • надається огляд програм та проектів "EU4Business", реалізованих протягом 2009-2016 років, та аналізуються їх досягнення;
  • визначається майбутній розвиток "EU4Business", що є скоріше "матеріалом для роздумів", ніж жорсткою інструкцією.
 
Перший Зведений звіт "EU4Business" використовує для свого аналізу стратегічну документацію ЄС щодо підтримки МСП в країнах Східного партнерства. Документ спирається на дані та інформацію з міжнародних та національних джерел і головним чином з шести країнових звітів "EU4Business" 2017 року.
 
Аналіз досягнень ґрунтується на перевірці понад 200 програм та проектних документів, зокрема звітів про роботу, здійснену партнерами-виконавцями.
 
Перший Зведений звіт "EU4Business" є "живим" документом: оскільки ініціатива "EU4Business" набирає обертів, з'являється більше результатів, які потребують моніторингу та координації.
Останні звіти
02.02.2023
Перегляньте звіт EU4Business щодо підтримки МСБ в Україні у 2022 році.
17.10.2022
Перегляньте річний звіт EU4Business щодо підтримки МСБ у країнах Східного партнерства у 2022 році.
17.08.2022
EU4Business опублікував підсумковий звіт своєї діяльності у країнах Східного партнерства “Citizens' Summary 2022”. У ньому представлені основні результати минулого року для кожної з країн. 

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся