You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

У країновому звіті "EU4Business" представлена детальна оцінка сучасного макроекономічного та ділового середовища в Україні, включаючи середовище для роботи МСП. Отже, особливий акцент робиться на розвитку МСП в країні та на те, як портфель проектів "EU4Business" підтримує цю мету. 

Секретаріат "EU4Business" підготував цей четвертий країновий звіт з метою аналізу розвитку та досягнень ініціативи у кожній з країн Східного партнерства. У цьому звіті розглядаються чотири основні напрямки дії ініціативи "EU4Business", оцінюється прогрес та надаються рекомендації, які є актуальними для України. 

У звіті також наведено детальні результати аналізу фокус-груп за участю МСП та круглого столу зацікавлених сторін, а також пропозиції на основі цих результатів. Представлені матеріали спрямовані на підтримку широкої дискусії щодо реформ в Україні, сприяючи подальшому розвитку сприятливого бізнес-клімату для МСП та покращенню регуляторного поля.

Останні звіти
24.01.2024
Перегляньте звіт EU4Business щодо підтримки МСБ в Україні у 2023 році.
15.12.2023
Перегляньте річний звіт EU4Business щодо підтримки МСБ у країнах Східного партнерства у 2023 році.
01.12.2023
Ініціатива ЄС EU4Business презентувала звіт (Citizens’ Summary 2023) про підтримку малого та середнього бізнесу в Україні за минулий рік.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся