Інвестиції в МСП у країнах Східного партнерства: щорічний звіт "EU4Business" за 2018 рік

У першому щорічному звіті "EU4Business" проаналізовано динаміку та досягнення ініціативи за період 2016-2017 років, а також представлені загальні зведені цифри з моменту запуску цієї ініціативи у 2009 році. У звіті також окреслено шляхи розвитку, які базуються на численних консультаціях із зацікавленими учасниками "EU4Business".

Портфель "EU4Business" включає 43 проекти із загальним обсягом зобов'язань ЄС у розмірі 348 млн євро, які впроваджуються 20 партнерами. При цьому загальна сума залучених кредитів становить майже 2 млрд євро. Звіт базується на аналізі більш ніж 150 документів, у першу чергу звітів про проекти і програми, та контрактів, а також матеріалів зустрічей з більш ніж 200 різними зацікавленими національними, європейськими та міжнародними учасниками. Під час підготовки звіту Секретаріат "EU4Business" також опитав понад 200 МСП за допомогою анкетування або вивчення окремих кейсів.

У звіті розглядається, як "EU4Business" досягає чотирьох цілей цієї ініціативи та як основні фінансові показники , а також показники ресурсів, навичок, створення нових робочих місць та політичних реформ відповідають очікуваним результатам ЄС до 2020 року для Східного партнерства, висвітлюючи низку історій успіху бенефіціарів у всіх сферах дії ініціативи.

У звіті також розглядаються подальші шляхи розвитку ініціативи "EU4Business", спираючись на висновки серії круглих столів, що відбулися в кожній з країн-партнерів навесні 2018 року.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся