You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Річний звіт 2019 містить більше, ніж просто огляд минулого року. В цьому випуску представлені основні особливості та досягнення "EU4Business" протягом десятиліття.

Звіт за 2019 рік базується на аналізі понад 400 програмних і проектних документів, на висновках фокус-груп із представниками МСП у кожній із країн Східного партнера, а також 6 круглих столів, які були організовані в столицях Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України. У цьому річному звіті зібрані думки більш ніж 230 власників МСП, партнерів-виконавців, національних органів влади, організацій підтримки бізнесу та інших.

У звіті також розглянуто, як "EU4Business" досягає чотирьох пріоритетних цілей ініціативи та як основні фінансові показники, а також показники ресурсів, навичок, створення нових робочих місць та політичних реформ відповідають очікуваним результатам ЄС до 2020 року для країн Східного партнерства, висвітлюючи низку історій успіху бенефіціарів в усіх сферах дії ініціативи.

На завершення, у звіті розглядаються шляхи подальшого розвитку "EU4Business" та наближення ініціативи до реальних потреб підприємців, виходячи з висновків низки фокус-груп з МСП та круглих столів із зацікавленими сторонами, які відбувалися в кожній із шести країн Східного партнерства навесні 2019 року.

Останні звіти
24.01.2024
Перегляньте звіт EU4Business щодо підтримки МСБ в Україні у 2023 році.
15.12.2023
Перегляньте річний звіт EU4Business щодо підтримки МСБ у країнах Східного партнерства у 2023 році.
01.12.2023
Ініціатива ЄС EU4Business презентувала звіт (Citizens’ Summary 2023) про підтримку малого та середнього бізнесу в Україні за минулий рік.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся