Корисні ресурси

Дія.Бізнес – національний проєкт, який реалізується Державною Установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно з Міністерством цифрової трансформації України. Мета проєкту – сприяти розвитку підприємництва та експорту у форматі навчання, консультаційної підтримки.
...
Мета державної установи «Офіс з просування підприємництва та експорту» – сприяти розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва, експорту товарів, робіт і послуг українських виробників.
...
Дія.City – державний проєкт зі створення унікального правового та податкового простору для IT-компаній в Україні. Стратегічна мета проєкту – за допомогою правових та податкових стимулів, механізмів для захисту нематеріальних активів, які гарантовані державою протягом щонайменше 25 років, сприяти розвитку українських IT-компаній та залученню до України іноземних IT-компанії. Станом на початок 2024 року резидентами Дія.City були 925 компаній.
...
Український фонд стартапів (офіційна назва – Фонд розвитку інновацій) – державна установа, яка допомагає інноваційним проєктам і технологічним стартапам залучати кошти на ранніх стадіях. Фонд є драйвером екосистеми стартапів, забезпечує умови для розвитку сектору, створює позитивний інвестиційний імідж технологічної галузі України за кордоном та представляє українські інноваційні рішення у світі.
...
Фонд розвитку підприємництва (ФРП) – фінансова компанія, єдиним учасником якої є Міністерство фінансів України. Фонд забезпечує фінансову та іншу супровідну підтримку приватних компаній сегменту ММСП. ФРП у співробітництві з банками-партнерами реалізує низку проєктів, сутність яких здебільшого полягає у компенсації частини відсоткової ставки за кредитами цільовим групам компаній сегменту ММСП, для розширення їх доступу до фінансових ресурсів. Важливим завданням ФРП є також підтримка розвитку банківського сектору, спроможного забезпечити стійке довгострокове фінансування ММСП за прийнятною ціною.
...
Торгово-промислова палата України (ТПП) – недержавна організація, яка об’єднує бізнес та підприємців, а також їх галузеві та професійні спілки. Мета ТПП – розвивати конкурентоздатність українського бізнесу на світових ринках. Експерти ТПП надають професійні консультації та допомогу в різних напрямах: проведенні торговельно-економічних операцій на внутрішньому та зовнішньому ринках, сприяють розвитку експорту українських товарів та послуг, проводять незалежну експертизу товарів, здійснюють оцінку рухомого і нерухомого майна, нематеріальних активів, надають патентно-ліцензійні послуги тощо.
...
Рада бізнес-омбудсмена (РБО) сприяє відкритому та відвертому діалогу між бізнесом та державою. РБО є незалежною інституцією, місія якої – захистити законні права бізнесу перед державою. Рада розглядає скарги підприємців щодо недобросовісної поведінки державних органів та допомагає врегулювати спори на досудовому етапі.
...
Made in Ukraine – національний проєкт, який має на меті змінити структуру економіки з сировинної на промислову. Пріоритетами є розвиток внутрішнього виробництва, сприяння інвестиціям в реальний сектор, розвиток несировинного експорту. Споживча складова програми зосереджена на заохоченні українців купувати товари насамперед українських виробників. Зокрема, за рахунок їхньої популяризації та запровадження програми «національного кешбеку». Параметри останньої розробляє Уряд України.
...
Grants for veterans – проєкт, який має на меті надати соціальну підтримку учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей шляхом стимулювання підприємницької активності. В межах програми учасники можуть отримати безповоротну, безпроцентну державну допомогу на створення або розвиток власного бізнесу. Проєкт реалізується Міністерством економіки України, Державною службою зайнятості, АТ «Ощадбанк» та Державним підприємством «ДІЯ».
...
Проєкт SME UA NvD Platform реалізується групою ентузіастів Харкова, Києва та Запоріжжя, які є досвідченими фахівцями з бухобліку та оподаткування. Проєкт має на меті забезпечити ефективний та сталий розвиток малого та середнього бізнесу.
...
Урядова програма безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу.
...
Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся