Виробник сільськогосподарської продукції інвестує для розвитку експорту за допомогою ініціативи "EU4Business"

Україна
Виробник сільськогосподарської продукції інвестує для розвитку експорту за допомогою ініціативи "EU4Business"

За допомогою ініціативи "EU4Business" та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) виробник сільськогосподарської продукції в Черкаській області України зміг забезпечити кредит для оновлення свого парку зернозбиральних комбайнів та придбати додаткову сільськогосподарську техніку.

Кредит покривається гарантією гранту ЄС до першого збитку в рамках Механізму прямої підтримки МСП в трьох країнах дії Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) - Україні, Молдові та Грузії.

 ТОВ "Кищенці", приватний диверсифікований виробник сільськогосподарської продукції в Черкаській області центральної України, - це перший проект в Україні, який скористався перевагами Механізму прямої підтримки МСП, отримавши кредит на 5 млн доларів.

Компанія "Кищенці" займається різноманітною діяльністю - від вирощування зерна та овочів до молочного тваринництва та свинарства. Близько 60% своєї продукції компанія успішно експортує до Європейського Союзу та інших ринків. Кредит покривається гарантією гранту ЄС до першого збитку в рамках Механізму.

Кредитні кошти будуть використані для оновлення парку зернозбиральних комбайнів підприємства та придбання додаткової сільськогосподарської техніки, такої як культиватори. Проект допоможе "Кищенці" зміцнити експортний потенціал та впровадити сучасні технології та стандарти землеробства, таким чином створюючи успішний орієнтир для цієї галузі в Україні.

Підтримуючи цю діяльність, ЄБРР та ЄС продовжують надавати більше ресурсів для підтримки аграрного бізнесу, який є ключовим чинником розвитку української економіки, а також для надання допомоги малим підприємствам в Україні відкривати нові можливості, передбачені Поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі.

Механізм прямої підтримки МСП сприяє МСП у розвитку їхньої конкурентоспроможності, полегшує доступ до фінансування, допомагає їм скористатися новими торговельними можливостями та дотримуватися нових стандартів безпеки харчових продуктів, технічних стандартів та стандартів якості, а також реалізовувати заходи з охорони навколишнього середовища.

 

Додаткова інформація

ЄБРР та ЄС підтримують малого українського експортера сільськогосподарської продукції

Механізм прямої підтримки МСП

 

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся