You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

За допомогою ініціативи "EU4Business" та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) виробник сільськогосподарської продукції в Черкаській області України зміг забезпечити кредит для оновлення свого парку зернозбиральних комбайнів та придбати додаткову сільськогосподарську техніку.

Кредит покривається гарантією гранту ЄС до першого збитку в рамках Механізму прямої підтримки МСП в трьох країнах дії Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) - Україні, Молдові та Грузії.

 ТОВ "Кищенці", приватний диверсифікований виробник сільськогосподарської продукції в Черкаській області центральної України, - це перший проект в Україні, який скористався перевагами Механізму прямої підтримки МСП, отримавши кредит на 5 млн доларів.

Компанія "Кищенці" займається різноманітною діяльністю - від вирощування зерна та овочів до молочного тваринництва та свинарства. Близько 60% своєї продукції компанія успішно експортує до Європейського Союзу та інших ринків. Кредит покривається гарантією гранту ЄС до першого збитку в рамках Механізму.

Кредитні кошти будуть використані для оновлення парку зернозбиральних комбайнів підприємства та придбання додаткової сільськогосподарської техніки, такої як культиватори. Проект допоможе "Кищенці" зміцнити експортний потенціал та впровадити сучасні технології та стандарти землеробства, таким чином створюючи успішний орієнтир для цієї галузі в Україні.

Підтримуючи цю діяльність, ЄБРР та ЄС продовжують надавати більше ресурсів для підтримки аграрного бізнесу, який є ключовим чинником розвитку української економіки, а також для надання допомоги малим підприємствам в Україні відкривати нові можливості, передбачені Поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі.

Механізм прямої підтримки МСП сприяє МСП у розвитку їхньої конкурентоспроможності, полегшує доступ до фінансування, допомагає їм скористатися новими торговельними можливостями та дотримуватися нових стандартів безпеки харчових продуктів, технічних стандартів та стандартів якості, а також реалізовувати заходи з охорони навколишнього середовища.

 

Додаткова інформація

ЄБРР та ЄС підтримують малого українського експортера сільськогосподарської продукції

Механізм прямої підтримки МСП

 

Нещодавні історії
ua
18.03.2024
Завдяки програмі Erasmus for Young Entrepreneurs Наталя Дейнеко з Запоріжжя змогла почати життя спочатку – далеко від гучних сирен та вибухів. Мати-одиначка швидко адаптувалася до нового середовища та створила власний бізнес у Литві. Зараз вона власниця студії манікюру у литовському місті Каунас.
ua
09.02.2024
Оксана Бас – без перебільшення амбасадор зеленого туризму на Вінниччині. Завдяки її енергії колись маловідома в Україні галузь рекреаційного бізнесу перетворилася на вітрину культурної спадщини країни, що до початку повномасштабної війни залучала десятки тисяч туристів до українського села.
ua
26.01.2024
Влітку 2023 року у Мистецькому Арсеналі відбулася вкрай важлива для України подія. За підтримки ЄС та Програми розвитку ООН в Україні пройшла виставка "Схід-Експо 2023", на якій бізнес, який був релокований або попри війну продовжує працювати у зонах надзвичайної небезпеки у безпосередній близькості до фронту.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся