You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Українське мале підприємство розвинуло свою діяльність з вирощування зернових та технічних культур завдяки низці ретельно спланованих малих кредитів, наданих в рамках програми "EU4Business". Завдяки розширенню мале підприємство "Джерело" зараз обробляє 1 000 га та створило сім робочих місць.

Підтримка плану розвитку фермерського підприємства

Трохи більше десяти років тому Сергій Синицький, фермер-підприємець з Харківської області в Україні, обробляв лише декілька гектарів землі. Але у Сергія була мрія розвинути бізнес, і він знайшов підтримку в рамках програми "EU4Business", а саме Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE).

Низка кредитів на загальну суму 23 800 євро, наданих через українського партнера EFSE "Мегабанк" з 2007 по 2012 роки, допомогли йому досягти мети. Зараз компанія Сергія "Джерело" орендує понад 1 000 га та має сім робітників.

Хоча історія успіху є результатом Сергієвої рішучості та здібності як фермера та підприємця, він зазначає, що наявність сильного партнера вирішує все.

"Мегабанк" повністю зрозумів мою ситуацію", - пояснив він. "Навіть якщо іноді справи йшли туго, я ніколи не прикрашав події. І завдяки цьому вони також реагували швидко й надавали ефективну підтримку".

Окрім вирощування озимої пшениці, ярового ячменю та соняшнику для місцевих кооперативів та виробників харчової продукції, "Джерело" продовжило нарощувати доходи шляхом надання сільгосптехніки в оренду іншим фермерам в регіоні.

"Десять років тому в мене не було потреби дивитися так далеко, щоб побачити, де закінчуються наші поля", - зазначив він, вказуючи на землі. "Зараз ми обробляємо майже в півтори сотні разів більше землі. Це не було легко, але могло б бути набагато складніше".

Дата

2007-2019

Додаткова інформація

Метою Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE) є надання підтримки конкурентоспроможним мікро- та малим підприємствам в країнах Східного партнерства, в тому числі і в Україні, для фінансування їхніх інвестицій та розвитку. Фонд отримав внески з боку ЄС у розмірі 5,1 млн євро, та його діяльність триватиме до 2019 року.

EFSE не інвестує в Україні безпосередньо, а лише через банки-партнери. Для отримання більш докладної інформації про кваліфікаційні критерії та умови кредитування зверніться до банку-партнера в Україні:

ПАТ "Мегабанк"

Адреса: Україна, м. Харків, 61002, вул. Алчевських, 30, Відділ кредитування корпоративних клієнтів
Телефон: (057) 719-44-43, 715-52-64, 714-21-83, 760-20-71
Електронна пошта: mega@megabank.net

ПАТ "ПроКредит Банк"

Адреса: Україна, 03115, Київ, проспект Перемоги, 107-А
Телефон: 044-590-10-00

Нещодавні історії
ua
09.03.2023
Дев’ять років підприємство «НПЦ ДЕЗПРОФМЕД» допомагало великим і малим установам України бути безпечними. Компанія надавала послуги з дезінфекції, дератизації та дезінсекції у багатьох регіонах країни. Але на початку великої війни склад із виробничим обладнанням і матеріалами був повністю знищений. Бізнесу довелося починати все майже з нуля, і допоміг йому в цьому мікрогрант від програми EU4Business
ua
02.03.2023
Хрусткі сирні кульки snEco припали до смаку тисячам українців. Їхньою фішкою була унікальна властивість, що дозволяла зберігати сирні снеки навіть без холодильника. Бізнес мав великі плани на майбутнє, але війна додала своїх коректив. Підприємство довелось перевозити в іншу частину країни, а всі зароблені гроші керівники віддали ЗСУ. Відновити виробництво вдалося завдяки мікрогранту від програми EU4Business.
ua
02.03.2023
Лариса Капранова мала власне житло у Маріуполі, успішний кондитерський бізнес, свій кабінет завідувачки кафедри в університеті. Але за кілька місяців від початку повномасштабної війни все це було зруйноване. Жінці довелось починати життя з нуля вже у Києві, і значною допомогою у цьому став мікрогрант від програми EU4Business

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся