Українське зернове підприємство розвивається завдяки програмі "EU4Business"

Україна
Українське зернове підприємство розвивається завдяки програмі "EU4Business"

Українське мале підприємство розвинуло свою діяльність з вирощування зернових та технічних культур завдяки низці ретельно спланованих малих кредитів, наданих в рамках програми "EU4Business". Завдяки розширенню мале підприємство "Джерело" зараз обробляє 1 000 га та створило сім робочих місць.

Підтримка плану розвитку фермерського підприємства

Трохи більше десяти років тому Сергій Синицький, фермер-підприємець з Харківської області в Україні, обробляв лише декілька гектарів землі. Але у Сергія була мрія розвинути бізнес, і він знайшов підтримку в рамках програми "EU4Business", а саме Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE).

Низка кредитів на загальну суму 23 800 євро, наданих через українського партнера EFSE "Мегабанк" з 2007 по 2012 роки, допомогли йому досягти мети. Зараз компанія Сергія "Джерело" орендує понад 1 000 га та має сім робітників.

Хоча історія успіху є результатом Сергієвої рішучості та здібності як фермера та підприємця, він зазначає, що наявність сильного партнера вирішує все.

"Мегабанк" повністю зрозумів мою ситуацію", - пояснив він. "Навіть якщо іноді справи йшли туго, я ніколи не прикрашав події. І завдяки цьому вони також реагували швидко й надавали ефективну підтримку".

Окрім вирощування озимої пшениці, ярового ячменю та соняшнику для місцевих кооперативів та виробників харчової продукції, "Джерело" продовжило нарощувати доходи шляхом надання сільгосптехніки в оренду іншим фермерам в регіоні.

"Десять років тому в мене не було потреби дивитися так далеко, щоб побачити, де закінчуються наші поля", - зазначив він, вказуючи на землі. "Зараз ми обробляємо майже в півтори сотні разів більше землі. Це не було легко, але могло б бути набагато складніше".

Дата

2007-2019

Додаткова інформація

Метою Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE) є надання підтримки конкурентоспроможним мікро- та малим підприємствам в країнах Східного партнерства, в тому числі і в Україні, для фінансування їхніх інвестицій та розвитку. Фонд отримав внески з боку ЄС у розмірі 5,1 млн євро, та його діяльність триватиме до 2019 року.

EFSE не інвестує в Україні безпосередньо, а лише через банки-партнери. Для отримання більш докладної інформації про кваліфікаційні критерії та умови кредитування зверніться до банку-партнера в Україні:

ПАТ "Мегабанк"

Адреса: Україна, м. Харків, 61002, вул. Алчевських, 30, Відділ кредитування корпоративних клієнтів
Телефон: (057) 719-44-43, 715-52-64, 714-21-83, 760-20-71
Електронна пошта: mega@megabank.net

ПАТ "ПроКредит Банк"

Адреса: Україна, 03115, Київ, проспект Перемоги, 107-А
Телефон: 044-590-10-00

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся