You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Ця концепція розвитку ринку зарядних станцій, підготовлена Офісом ефективного регулювання за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business, є прямим результатом дослідження ринків "Розподіл енергії" та "Енергетична ефективність для МСП" з боку BRDO та відповідних публічних консультацій.

Дослідження виявило додаткові бар’єри для розвитку ринку електрокарів, які неможливо усунути на рівні вторинного законодавства. Так, з метою систематизації ринку електрозарядних станцій (ЕЗС) та інтеграції його з ринком електроенергії, Офісом ефективного регулювання була розроблена Концепція розвитку галузі.

Концепція розвитку ринку електрозарядних станцій передбачає, зокрема:

  • Облаштування ЕЗС кожного 10-го паркувального місця на великих автостоянках.
  • Вільний доступ постачальників та споживачів електроенергії до ЕЗС.
  • Можливість купувати та продавати електроенергію в режимі онлайн.

Офіс ефективного регулювання, спільно з МЕДТ та ДРС, за підтримки проекту FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business запустили ProДіалог. Він націлений на залучення всіх зацікавлених сторін до перегляду регуляторних рішень та напрацювання шляхів їх вирішення. В результаті було розроблено ряд Зелених книг для аналізу поточного стану проблематики ринку та потенційно можливих напрямків покращення його регуляторного поля та Білих книг, що представляють собою консолідований результат напрацювань бізнес-спільноти та експертного середовища у формі практичних рекомендацій та пропозицій для влади задля покращення регуляторного поля.

Нещодавні матеріали
20.11.2020
Проєкт ITC «Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» та Асоціація «Ягідництво України» підготували третє оновлене видання каталогу українських експортерів ягід. У новому каталозі – інформація про 48 ягідників. Для кожного підприємства є...
19.11.2020
Європейська мережа підприємств є найбільшою в світі мережею підтримки малих та середніх підприємств з річним бюджетом у 63 млн. євро, яка працює у 66 країнах світу.
19.11.2020
Європейська платформа кластерної співпраці надає інформаційну підтримку кластерним організаціям, сприяє налагодженню ділових зв’язків та міжнародної співпраці, підвищує ефективність та конкурентоспроможність кластерів.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся