You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Група Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) презентує перший випуск інформаційного бюлетеня про механізм кредитних гарантій для програми "Initiative East" у рамках ПВЗВТ, в якому підбито підсумки прогресу станом на грудень 2018 року. Механізм кредитних гарантій спрямований на забезпечення кращого доступу до фінансування для малих і середніх підприємств (МСП) в Грузії, Молдові та Україні.

Нещодавні матеріали
20.11.2020
Проєкт ITC «Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» та Асоціація «Ягідництво України» підготували третє оновлене видання каталогу українських експортерів ягід. У новому каталозі – інформація про 48 ягідників. Для кожного підприємства є...
19.11.2020
Європейська мережа підприємств є найбільшою в світі мережею підтримки малих та середніх підприємств з річним бюджетом у 63 млн. євро, яка працює у 66 країнах світу.
19.11.2020
Європейська платформа кластерної співпраці надає інформаційну підтримку кластерним організаціям, сприяє налагодженню ділових зв’язків та міжнародної співпраці, підвищує ефективність та конкурентоспроможність кластерів.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся