You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Україна є пріоритетним партнером Європейського Союзу. ЄС підтримує Україну в забезпеченні стабільного, процвітаючого та демократичного майбутнього для її громадян, а також займає непохитну позицію в підтримуванні її незалежності, територіальної цілісності та суверенітету. Угода про асоціацію (УА), що містить положення Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ), є основним інструментом зближення України та Євросоюзу, сприяючи розвитку тісніших політичних відносин, сильніших економічних взаємозв’язків та поважного ставлення до спільних цінностей. Починаючи з весни 2014 року Україна розпочала реалізацію амбіційної програми реформ, метою якої є стабілізація економіки та покращення рівня життя її громадян. До пріоритетних реформ належить протидія корупції, реформування судової системи, конституційна та виборча реформи, покращення бізнес-клімату та підвищення рівня енергоефективності, а також реформа державного управління, в тому числі заходи щодо децентралізації. ЄС виділив пакет в розмірі 12,8 млрд. євро на наступні декілька років з метою забезпечення підтримки для процесу реформ, висунувши обов’язкову умову щодо забезпечення Україною безперервного прогресу.

Нещодавні матеріали
20.11.2020
Проєкт ITC «Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» та Асоціація «Ягідництво України» підготували третє оновлене видання каталогу українських експортерів ягід. У новому каталозі – інформація про 48 ягідників. Для кожного підприємства є...
19.11.2020
Європейська мережа підприємств є найбільшою в світі мережею підтримки малих та середніх підприємств з річним бюджетом у 63 млн. євро, яка працює у 66 країнах світу.
19.11.2020
Європейська платформа кластерної співпраці надає інформаційну підтримку кластерним організаціям, сприяє налагодженню ділових зв’язків та міжнародної співпраці, підвищує ефективність та конкурентоспроможність кластерів.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся