You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Зелена книга про стан регулювання на ринку органічної продукції підготовлена Офісом ефективного регулювання за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business.

У звіті зазначено, що Україна на сьогодні має всі необхідні передумови, щоб зайняти одне з перших місць на ринку органіки ЄС, значна частина якого складається з імпортованої органічної продукції.

За останні роки обсяг експорту органічної продукції з України збільшився з 36 до 73 млн євро, що свідчить про попит на українську органічну продукцію на зовнішніх ринках.

Однак ринок органіки в Україні розвивається за відсутності власного органічного стандарту. Сьогодні українські виробники вимушені сертифікувати своє виробництво за іноземними стандартами, зокрема і стандартами ЄС.

Офіс ефективного регулювання здійснив системний перегляд нормативно-правових актів ринку, з метою оцінки його ефективності та надання пропозицій для створення в тому числі і дієвого українського "Органічного стандарту".

Офіс ефективного регулювання, спільно з МЕДТ та ДРС, за підтримки проекту FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business запустили ProДіалог. Він націлений на залучення всіх зацікавлених сторін до перегляду регуляторних рішень та напрацювання шляхів їх вирішення. В результаті було розроблено ряд Зелених книг для аналізу поточного стану проблематики ринку та потенційно можливих напрямків покращення його регуляторного поля та Білих книг, що представляють собою консолідований результат напрацювань бізнес-спільноти та експертного середовища, у формі практичних рекомендацій та пропозицій для влади задля покращення регуляторного поля.

Нещодавні матеріали
20.11.2020
Проєкт ITC «Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» та Асоціація «Ягідництво України» підготували третє оновлене видання каталогу українських експортерів ягід. У новому каталозі – інформація про 48 ягідників. Для кожного підприємства є...
19.11.2020
Європейська мережа підприємств є найбільшою в світі мережею підтримки малих та середніх підприємств з річним бюджетом у 63 млн. євро, яка працює у 66 країнах світу.
19.11.2020
Європейська платформа кластерної співпраці надає інформаційну підтримку кластерним організаціям, сприяє налагодженню ділових зв’язків та міжнародної співпраці, підвищує ефективність та конкурентоспроможність кластерів.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся