Зелена книга "Регулювання ринку зерна"

Україна

Зелена книга про стан регулювання на ринку зерна підготовлена Офісом ефективного регулювання за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business.

У звіті зазначено, що Україна має одні з найбільш сприятливих умов для вирощування зернових культур у світі. Зерно є основою для виробництва продуктів харчування, сировиною для багатьох промислових галузей, використовується як кормова база для тварин і є невід’ємною складовою продовольчої безпеки країни.

BRDO вказує, що основним законом для галузі є ЗУ "Про зерно та ринок зерна України" від 04.07.2002 №37 та зазначає, що 80% положень цього закону потребують змін та викладення в новій редакції.

Зелена книга є результатом аналізу регулювання із визначенням проблем і причин їх виникнення. Наявні інструменти регулювання оцінено на предмет ефективності, корупційних ризиків, сприятливості для бізнесу і доцільності.

Офіс ефективного регулювання, спільно з МЕДТ та ДРС, за підтримки проекту FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business запустили ProДіалог. Він націлений на залучення всіх зацікавлених сторін до перегляду регуляторних рішень та напрацювання шляхів їх вирішення. В результаті було розроблено ряд Зелених книг для аналізу поточного стану проблематики ринку та потенційно можливих напрямків покращення його регуляторного поля та Білих книг, що представляють собою консолідований результат напрацювань бізнес-спільноти та експертного середовища, у формі практичних рекомендацій та пропозицій для влади задля покращення регуляторного поля.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся