Зелена книга "Регулювання ринку горіхівництва"

Україна

Зелена книга про стан регулювання на ринку горіхівництва підготовлена Офісом ефективного регулювання за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business.

У звіті зазначено, що по виробництву горіхів Україна входить до п’ятірки передових країн світу, а обсяг виробництва українських волоських горіхів складає близько 5% від світового. Лише 7% світових земель сільськогосподарського призначення придатні для вирощування горіхоплідних культур, зокрема землі України. За експертними оцінками, горіхи в Україні можна вирощувати на площі близько 500 тис. га землі. Фактично площа насаджень горіхоплідних культур в Україні станом на 2016 рік складає 16 тис. га. Тобто наша держава має потенціал в горіхівництві в 30 разів більше, ніж наразі використовується.

Офіс ефективного регулювання здійснив системний перегляд нормативно-правових актів ринку, з метою оцінки їх ефективності та надання пропозицій щодо їх вдосконалення.

Офіс ефективного регулювання, спільно з МЕДТ та ДРС, за підтримки проекту FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business запустили ProДіалог. Він націлений на залучення всіх зацікавлених сторін до перегляду регуляторних рішень та напрацювання шляхів їх вирішення. В результаті було розроблено ряд Зелених книг для аналізу поточного стану проблематики ринку та потенційно можливих напрямків покращення його регуляторного поля та Білих книг, що представляють собою консолідований результат напрацювань бізнес-спільноти та експертного середовища, у формі практичних рекомендацій та пропозицій для влади задля покращення регуляторного поля.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся