You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Річний звіт 2017 програми "EU4Business" STAREP (Зміцнення аудиту та звітності у країнах Східного партнерства). STAREP - це регіональна програма, що фінансується ЄС та реалізується Центром реформ фінансової звітності Світового банку (CFRR) для Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України. Проект STAREP допомагає країнам-учасницям модернізувати системи корпоративної фінансової звітності та підвищити спроможність місцевих установ ефективно впроваджувати ці системи. У звіті наведені основні новини 2017 року, а також заплановані заходи на 2018 рік.

Нещодавні матеріали
20.11.2020
Проєкт ITC «Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» та Асоціація «Ягідництво України» підготували третє оновлене видання каталогу українських експортерів ягід. У новому каталозі – інформація про 48 ягідників. Для кожного підприємства є...
19.11.2020
Європейська мережа підприємств є найбільшою в світі мережею підтримки малих та середніх підприємств з річним бюджетом у 63 млн. євро, яка працює у 66 країнах світу.
19.11.2020
Європейська платформа кластерної співпраці надає інформаційну підтримку кластерним організаціям, сприяє налагодженню ділових зв’язків та міжнародної співпраці, підвищує ефективність та конкурентоспроможність кластерів.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся