Біла книга "Регулювання роздрібного ринку електричної енергії. Концепція регуляторної реформи"

Україна

Ця Біла книга, підготовлена Офісом ефективного регулювання за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business, є результатом змістовного аналізу проблематики ринку на основі Зеленої книги, винесення її на публічні консультації з представниками органів влади, бізнесу, громадськості та доопрацювання з урахуванням позицій усіх учасників ринку протягом травня – липня 2017 р.

У Білій книзі представлено концепцію регуляторної реформи у галузі, перелік необхідних для її просування дій з боку ВРУ, Кабміну, Міненерго, Нацкомісії з держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг тощо. Документ також містить низку пропозицій для розширення прав і можливостей для споживачів електроенергії, створення конкурентних засад на ринку та більшої ефективності сектору.

Офіс ефективного регулювання, спільно з МЕДТ та ДРС, за підтримки проекту FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business запустили ProДіалог. Він націлений на залучення всіх зацікавлених сторін до перегляду регуляторних рішень та напрацювання шляхів їх вирішення. В результаті було розроблено ряд Зелених книг для аналізу поточного стану проблематики ринку та потенційно можливих напрямків покращення його регуляторного поля та Білих книг, що представляють собою консолідований результат напрацювань бізнес-спільноти та експертного середовища, у формі практичних рекомендацій та пропозицій для влади задля покращення регуляторного поля.

 

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся