You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

ЄІФ підписав угоду з "ПроКредит Банком" в Україні з метою фінансування інноваційних компаній в розмірі 50 млн євро.

Європейський інвестиційний фонд (ЄІФ) та ПАТ "ПроКредит Банк" підписали першу угоду в рамках проекту "InnovFin" (фінансування новаторів з боку ЄС), що є ініціативою за підтримки Європейської Комісії, спрямованою на залучення фінансових ресурсів для розвитку інноваційних проектів у секторі МСП.

Проект "InnovFin" гарантує кредити для інноваційних МСП і фінансується Європейським Союзом в рамках програми "Горізонт 2020". Він надасть "ПроКредит Банку" можливості для збільшення фінансування українських інноваційних підприємств на вигідних умовах.

Коментуючи підписання угоди, Хайнц Олберс зазначив: "Український ринок має значний потенціал та можливості для розвитку. Оскільки доступ до фінансування є головною проблемою для українських МСП, програма "InnovFin" буде для них дуже корисним інструментом".

Посол ЕС в Україні Г'ю Мінгареллі зазначив, що підписання рамкової угоди "InnovFin" є також свідченням підтримки європейських реформ з боку українського уряду: "Ми в Європейському Співтоваристві вважаємо, що ми повинні робити більше для підтримки інновацій в Україні. Наша мета полягає у тому, щоб підвищити рівень життя населення в Україні шляхом стимулювання економічного розвитку. Інновації є дуже важливою умовою для прискорення розвитку".

"InnovFin" заохочує банки та інші фінансові установи за допомогою фінансової підтримки ЄС кредитувати МСП (компанії, в яких працює не більше 500 співробітників), які потребують інвестування та/або обіговий капітал для фінансування досліджень, розробок та інновацій. ЄІФ обирає партнерів з європейських фінансових установ, які висловили зацікавленість бути фінансовим посередником в Україні.

Останні новини
ua
30.09.2022
Ми запускаємо нову грантову програму! UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!
ua
29.08.2022
Програма розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки Європейського Союзу представила п’ять онлайн-курсів для представників мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП), які змушені були переміститися внаслідок війни.
ua
17.08.2022
ЄБРР підтримує український Банк Львів кредитом типу A/B на суму до €10 млн для подальшого кредитування МСП. Частка ЄБРР у кредиті - €4,25 млн; ще до €5,75 млн буде мобілізовано від B-кредиторів. Фінансування надається у рамках Програми забезпечення стійкості та джерел засобів для існування ЄБРР.

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся