Андрій Сорока: створення власного господарства завдяки ініціативі "EU4Business"

Україна
Андрій Сорока: створення власного господарства завдяки ініціативі "EU4Business"

Український фермер Андрій Сорока почав свою діяльність з невеликої ділянки, але згодом створив власне господарство площею понад 300 га та став незалежним виробником та власником сільськогосподарської техніки та приміщень, інвестуючи свої прибутки до подальшого розвитку бізнесу.

Зараз завдяки ініціативі "EU4Business", уряду Німеччини, який надав кредит Німецько-Українському фонду через Німецький державний банк розвитку KfW, та "Кредобанку" в Україні Андрій Сорока здійснює наступний крок до подальшого розширення свого бізнесу.

"У багатьох відношеннях наш успіх став можливим завдяки співпраці з "Кредобанком" протягом останніх п'яти років", – розповідає Сорока, адже саме тоді він інвестував у модернізацію обладнання, а також закупівлю добрив, насіння та пальних матеріалів.

"Кредобанк" зарекомендував себе як надійний партнер європейського рівня, тому ми охоче скористалися новою програмою фінансування, яка стала результатом угоди між Німецько-Українським фондом та "Кредобанком".

"Ми вперше стали учасником цього проекту, але вже відчули його переваги", – пояснює Сорока. "Низька відсоткова ставка за кредитом дозволить нам модернізувати бізнес шляхом будування нових приміщень, поліпшення умов праці наших працівників та підвищення зарплати".

Програма інвестиційної підтримки МСП від Німецько-Українського фонду є частиною Механізму фінансування МСП ініціативи "EU4Business", що має на меті стимулювання кредитування у національній валюті насамперед мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в Україні, які не заробляють іноземну валюту та не можуть дозволити собі високі витрати на запозичення.

Кредити надаються з метою придбання або модернізації основних активів на максимальну суму, еквівалентну 250 000 євро, з відсотковою ставкою 15% та строком кредитування на 5 років. Фінансується економічна діяльність в сфері сільського господарства, переробної промисловості, готельного та ресторанного бізнесу, а також проектів з розвитку енергоефективності та відновлювальних джерел енергії.

 

Додаткова інформація

Відео історії успіху

 

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся