You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Вгору

Виробник обладнання для очищення води розширить виробництво і впровадить нові технології​

З метою забезпечення пропозиції сучасних рішень з очищення води для домогосподарств та бізнесу в Україні ЄБРР надає кредит у розмірі $3 млн. компанії «Екософт» - провідному українському виробнику обладнання для очищення води.

Ця інвестиція сприятиме більшій інклюзивності шляхом забезпечення споживачам доступу до чистої води за доступною ціною. Інклюзивність є одним з шести аспектів, що визначають діяльність ЄБРР у сфері підтримки економічного переходу. Банк вважає, що добре функціонуюча ринкова економіка повинна бути конкурентною, інклюзивною, добре керованою, «зеленою», стійкою та інтегрованою.

П’ятирічний кредит допоможе компанії принаймні удвічі збільшити обсяги виробництва та складських приміщень  за рахунок придбання додаткового обладнання для інжекційного формування. «Екософт» також планує ввести в експлуатацію новий склад, розширити асортимент фільтрів-глечиків та почати виробництво фільтруючих мембран на основі технології зворотного осмосу, що дозволить запропонувати українським споживачам доступну високотехнологічну альтернативу імпортним фільтрам води.

Цю інвестицію також підтримує ЄС через ініціативу «EU4Business», спрямовану на підтримку малих і середніх підприємств (МСП) у країнах, які вже уклали чи планують укласти угоди про глибоку та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ГВЗВТ) з Європейським Союзом.

Проект також передбачає надання стимулюючого гранту на суму майже €82,260 в рамках програми FINTECC («Центр фінансування та передачі технологій адаптації до кліматичних змін») ЄБРР, реалізація якої розпочалася в Україні у лютому 2016 року з метою передачі технологій у сфері пом’якшення впливів кліматичних змін та адаптації до них. Розрахована на три роки програма FINTECC підтримується грантом Глобального екологічного фонду (ГЕФ) на суму $7 млн. та грантом ЄС на суму €4 млн.

Грант компанії «Екософт» включатиме у себе широкий спектр заходів з енергоефективності, зокрема встановлення систем керування витрат енергії та систем рекуперації тепла, а також конденсаційних бойлерів та  високоефективних систем охолодження олії.

Директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер сказав: «Наше знайомство з компанією «Екософт» почалося у 2012 році в рамках нашої програми консультацій для малого бізнесу. Ми раді бачити прогрес та розширення цієї високотехнологічної компанії, яка сьогодні експортує свої фільтри у 36 країн світу. Споживачі отримуватимуть більш якісну питну воду з меншими витратами на її очищення».

«Екософт» було підтримано Фондом Стимулювання Малого Бізнесу ЄБРР, що було створено за фінансової участі США, який надав $2 млн. на покриття інвестиційних ризиків ЄБРР в Україні. 

Нещодавні історії
ua
09.03.2023
Дев’ять років підприємство «НПЦ ДЕЗПРОФМЕД» допомагало великим і малим установам України бути безпечними. Компанія надавала послуги з дезінфекції, дератизації та дезінсекції у багатьох регіонах країни. Але на початку великої війни склад із виробничим обладнанням і матеріалами був повністю знищений. Бізнесу довелося починати все майже з нуля, і допоміг йому в цьому мікрогрант від програми EU4Business
ua
02.03.2023
Хрусткі сирні кульки snEco припали до смаку тисячам українців. Їхньою фішкою була унікальна властивість, що дозволяла зберігати сирні снеки навіть без холодильника. Бізнес мав великі плани на майбутнє, але війна додала своїх коректив. Підприємство довелось перевозити в іншу частину країни, а всі зароблені гроші керівники віддали ЗСУ. Відновити виробництво вдалося завдяки мікрогранту від програми EU4Business.
ua
02.03.2023
Лариса Капранова мала власне житло у Маріуполі, успішний кондитерський бізнес, свій кабінет завідувачки кафедри в університеті. Але за кілька місяців від початку повномасштабної війни все це було зруйноване. Жінці довелось починати життя з нуля вже у Києві, і значною допомогою у цьому став мікрогрант від програми EU4Business

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся