Supermagnit: Інвестування в майбутнє завдяки кредиту, наданому в рамках ініціативи "EU4Business"

Україна
Supermagnit: Інвестування в майбутнє завдяки кредиту, наданому в рамках ініціативи "EU4Business"

ТОВ Supermagnit - це українська компанія, що виробляє сувеніри для туристичного ринку з 2006 року. Спочатку в компанії працювало лише кілька співробітників, але протягом останніх років розвиток компанії почав набирати обертів.

Нещодавно компанія отримала кредит у рамках спільної програми Німецько-Українського фонду (НУФ) та Київської міської державної адміністрації з компенсації відсоткових ставок за кредитами для МСП у м. Києві за фінансової підтримки Німецького Уряду через Німецький банк розвитку KfW у співпраці з Європейським Союзом та ініціативою "EU4Business".

Кредит дозволив компанії придбати нове високотехнологічне обладнання. "Це дозволить нам збільшити наші виробничі потужності, бути представленими на ринку у більш широкому сенсі", - сказав директор Supermagnit Дмитро Олянішин, додавши, що компенсація відсоткової ставки була вирішальною при прийнятті рішення про отримання кредиту.

Кредити за програмою мають найнижчу відсоткову ставку в Україні. "Сьогодні всі київські підприємці мають можливість отримати фінансову та кредитну підтримку в розмірі 7,5-10% річних", - сказав Андрій Мельничук, голова департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації.

Валерій Майборода, виконуючий обов'язки голови НУФ, зазначив, що програма повільно, але певно набирає обертів, підтримуючи інвестиційні проекти українських МСП.

"Такі проекти роблять значний внесок у розвиток і стабільність національної економіки", - сказав він, додавши, що вони продовжуватимуть надавати підтримку МСП не лише в Києві, але й по всій Україні, у той час як НУФ та "EU4Business" працюють над розширенням програми кредитів.

 

Файли Cookie
Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш користувацький досвід і оптимізувати контент на сайті. Дізнайтеся більше
Я відмовляюся
Я погоджуюся